As Turizm Otobüs Bileti

As Turizm

As Turizm Popüler Otogarlar

As Turizm Hakkında

As Turizm, 2005 yılında Yılmaz Karacabay tarafından Ankara’da kurulan bir otobüs firmasıdır. Ankara merkezli olan bu firma, Türkiye’de pek çok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. As Turizm’in başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kırklareli, Yozgat, Bursa, Gebze, İzmit, Sungurlu ve Merzifon gibi birçok yere seferi bulunmaktadır. Bununla birlikte uzun bir süredir taşımacılık sektöründe dikkat çeken bu otobüs firması, kaliteli ve profesyonel personelleri ile güvenilir ve konforlu bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sektördeki yenilikleri takip eden bu firma, yolcuların memnuniyetini sağlamak için her an yardımcı olabilecek bir ekibe sahiptir. 

 

As Turizm Otobüs Filosu

2005 yılından beri kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet veren As Turizm otobüs firması, bugün pek çok yere seferler düzenlemektedir. Yerel bir otobüs firması olan As Turizm, 30’dan fazla otobüsten oluşan bir filoya sahiptir. Bu otobüs filosunun yaşlarının ortalaması 10’dur. Bu firmanın bünyesinde bulunan tüm otobüsler teknolojik bir donanıma sahiptir. Ayrıca otobüslerde görev alan bütün şoförler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin pek çok il ve ilçesine seferler düzenleyen bu otobüs firması, her geçen gün gerçekleştirdiği seferleri ile öne çıkmaktadır. Firma, yıllar içerisinde gelişmesiyle araç filosunu genişletmeye devam etmektedir.  

 

As Turizm Araç İçi Hizmetler

As Turizm’e ait otobüslerin tamamında araç içi bazı hizmetler sunulmaktadır. Bunlar: 

 • Bu firmanın otobüslerinde koltukların arkasında TV ekranları mevcuttur.
 • Firma araçlarında 7/24 kesintisiz bir şekilde kullanabileceğiniz Wi-Fi bulunmaktadır.
 • Otobüs koltukları geniş ve rahat bir yapıya sahiptir.
 • Araçlardaki koltuklar geniş aralıklıdır.
 • Firmaya ait otobüslerde her koltukta okuma lambası bulunmaktadır.
 • Araçlarda MP3 müzik sistemi yer almaktadır.
 • Yolcuların kullanması için kişiye özel kulaklıklar mevcuttur.
 • Seyahat esnasında yolculara yiyecek ve içecek hizmeti verilmektedir.

Bunların yanı sıra yolcuların iyi bir yolculuk geçirmesi için çabalayan firma, seyahatlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için bagajları teslim ederken etiket alma imkânı da sunmaktadır. Güler yüzlü bir hizmet ilkesini önemseyen bu firma, yolculukların keyifli geçmesini sağlamaya çalışmaktadır. 

 

As Turizm Şubeleri

As Turizm’in Türkiye genelinde pek çok şubesi mevcuttur. Bu şubeler şu illerde bulunmaktadır: Adana, Amasya, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kocaeli, Osmaniye, Sakarya, Tokat, Yalova, Yozgat. 

Bu şehirlerin yanı sıra firmanın Alibeyköy, Çekerek, Dudullu ve İnegöl gibi ilçelerde de şubeleri yer almaktadır. 


As Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası yolculuklarda her otobüs firmasının olduğu gibi As Turizm’in de uğradığı dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Genel olarak firmanın otobüs seferlerinde molalar seyahat yönüne ve saatine göre değişiklik gösterse de belli birkaç dinleme tesisi mevcuttur. Bu dinlenme tesisleri şunlardır: 

 • Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri
 • Ocaklı Dinlenme Tesisleri
 • Türsan Dinlenme Tesisleri

 

As Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net’i Google Play ya da App Store uygulamaları üzerinden indirerek As Turizm bilet araması yapabilir, uygun fiyatlara bilet alımı yapabilirsiniz.

 

As Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te As Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te As Turizm başta olmak üzere pek çok otobüs firmasının biletlerine ulaşmak mümkündür. Böylelikle As Turizm ait otobüs biletini online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. 


Bilet.net'ten As Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te As Turizm otobüs bileti almanın bazı avantajları bulunmaktadır. Bunlardan ilki rezervasyon seçeneğidir. Yaptığınız bir rezervasyonu ya da aldığınız biletleri açığa alabilme ve iptal etme imkânınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra siteye üye olarak kampanya ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

As Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

As Turizm bugün Adana, Ankara, Bursa, İstanbul, İzmit, Eskişehir ve Yozgat gibi pek çok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu firma Kaynarca, Sancaktepe, Dudullu, Çekerek gibi ilçelere de direkt olarak sefer düzenlemektedir. 

As Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

As Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

As Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:Yılmaz Karacabay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)