Artvin Ses Turizm Otobüs Bileti

Artvin Ses Turizm

Artvin Ses Turizm Hakkında

Artvin Ses Turizm,2012 yılında Turan Yelken tarafından merkez lokasyonu olan Artvin’de kurulmuştur. Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenleyen Artvin Ses Turizm, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla şehirlerarası seyahat hizmeti sunmaktadır. 2020 yılı Mart ayı itibariyle Kamil Koç firması ile güç birliği yapan Artvin Ses Turizm, bu tarihten itibaren araçlarının üzerinde Kamil Koç firmasının logosuna da yer vermeye başlamıştır. Ayırca Artvin Ses Turizm, bu güç birliği kapsamında Kamil Koç firmasının Artvin bölgesi seferlerinin yönetimini de üstlenmiştir.


Artvin Ses Turizm Otobüs Filosu

Artvin Ses Turizm’in aralarında Tourismo, Setra, Man Lion’s Coach ve Travego tipi otobüslerin yer aldığı toplam 11 araçtan oluşan bir filosu bulunmaktadır.


Artvin Ses Turizm Araç İçi Hizmetler

Artvin Ses Turizm otobüs firması, yolcularına güç birliği yaptığı Kamil Koç firmasının verdiği tüm araç içi hizmetleri sunmaktadır. Artvin Ses Turizm’in seferler sırasında yolcularına sunduğu hizmetlerin arasında, geniş ve konforlu koltuklar, son teknolojik özelliklere sahip kişiye özel TV ekranları, kişiye özel kulaklık, kesintisiz kablosuz internet erişimi, kişisel okuma lambasının yanı sıra yiyecek ve içecek ikramları da bulunmaktadır. 

 

Artvin Ses Turizm Şubeleri

Artvin Ses Turizm Türkiye genelinde birçok farklı noktada şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler; Adapazarı (Sakarya), Ankara, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Gölcük, İstanbul, İzmit, Karamürsel, Orhangazi, Rize, Samsun ve Trabzon’da yer almaktadır. 

 

Artvin Ses Turizm Dinlenme Tesisleri

Artvin Ses Turizm’in şehirlerarası seyahatlerinde hizmet aldığı dinlenme tesisleri; 

  • Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri
  • Akabe Dinlenme Tesisleri
  • Akbak Dinlenme Tesisi
  • Alışkan Dinlenme Tesisleri

 

Artvin Ses Turizm Mobil Uygulama

Artvin Ses Turizm ile yapacağınız şehirlerarası seyahatleriniz için mobil uygulama kullanarak bilet satın almak istiyorsanız; App Store veya Goole Play uygulama mağazalarından bilet.net mobil uygulamasını indirebilir, Artvin Ses Turizm sefer ve biletleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilet.net üzerinden hızlı ve güvenlikli bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  

 

Artvin Ses Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Artvin Ses Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinde başta  Artvin Ses Turizm ve daha birçok yerel ve ulusal otobüs firmasının biletlerini satın almanız mümkün. Kullandığınız internet tarayıcı veya telefonunuza indirdiğiniz bilet.net mobil uygulaması aracılığıyla istediğiniz tarihe otobüs biletinizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.  


Bilet.net'ten Artvin Ses Turizm  otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Artvin Ses Turizm otobüs bileti  güvenli bir şeklide satın alınabilir.  Bilet.net üzerinden Artvin Ses Turizm bilet alma işleminizi hem hızlı ve kolay hem güvenli bir şekilde gerçekleştirmenin konforunu deneyimleyebilirsiniz. 


Artvin Ses Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Artvin Ses Turizm ile Adapazarı, Ankara, Artvin, Bolu Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit ve Samsun şehirleri arasında gerçekleşen seferlerle şehirlerarası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Artvin Ses Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Artvin Ses Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Artvin Ses Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2012
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Artvin
Kurucu:Turan Yelken
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Müzik Yayını (Koltuk)
220 Volt Priz