Aris Seyahat Otobüs Bileti

Aris Seyahat

Aris Seyahat Hakkında

Aris Seyahat, 2019 yılında Fırat Hocaoğlu tarafından kurulan bir otobüs firmasıdır. Bu firmanın merkezi İstanbul’dur. Firma daha çok İstanbul ve çevresine sefer düzenlemektedir. Ayrıca firmanın misyonu, güler yüzlü ve tecrübeli elemanlarla birlikte güvenli bir yolculuk hizmeti sunmaktır. Türkiye’nin en yeni uluslararası otobüs şirketlerinden biri olan Aris özellikle Türkiye ile Romanya’nın başkenti olan Bükreş arasında hizmet vermektedir. Bu açıdan firma, bu iki ülke arasında sefer gerçekleştiren az sayıdaki şirketler arasında yer almaktadır. 

Firmanın sağlamış olduğu bu sefer seçeneği ile iki ülke arasında güvenli bir seyahat mümkündür. 2019 yılında faaliyete başlayan bu firma, özellikle güven ve kalite gibi değerleri ön planda tutmaktadır. Firma, bu güzergâh üzerinde sefer düzenleyen nadir şirketlerdendir. Firmanın sağlamış olduğu seferler sayesinde bu iki ülke arasında konforlu bir şekilde seyahat edilebilmektedir.Bu firmanın vizyonu ise araç içi hizmetleri memnun etmek ve ulaşım ağını genişletip şube sayısını artırarak adından söz ettirmektedir. 

 

Aris Seyahat Otobüs Filosu

Otobüs firmasının kuruluşu oldukça yenidir. Bu nedenle firmanın sadece 4 adet otobüs filosu bulunmaktadır. Araçların yaş ortalaması da 5’tir. Bu araçların markası Travego’dur. Aris, yeni bir firma olsa da genç ve kalite kadrosu ile hizmet vermektedir. 

 

Aris Seyahat Araç İçi Hizmetler

Otobüs firması, her otobüs firmasında olduğu gibi bazı araç içi hizmetler sunmaktadır. Bu firmanın sunduğu araç içi hizmetler aşağıdaki gibidir: 

  • Yolculuk boyunca yolcuların kullanabilmesi için araç içerinde Wi-Fi bulunmaktadır.
  • Araçların hepsinde yolculara özel USB girişi vardır. Böylece tüm teknolojik aletler şarj edilebilmektedir.
  • Araç içerisinde ücretsiz olarak yiyecek ve içecek hizmeti mevcuttur.
  • Firmanın araçlarında bulunan koltuklar, yolcuların rahat ve keyifli bir yolculuk geçirmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Araçlardaki bütün koltukların arkasında uydu yayını yapan ve film kategorilerine sahip TV ekranları bulunmaktadır.
  • Araçlarda her yolcu için TV ekranlarında kullanabilecekleri kulaklar yer almaktadır.
  • Koltuklarda her yolcu için özel olarak bir okuma lambası mevcuttur.


Aris Seyahat Şubeleri

Yeni bir firma olan Aris Seyahat’in Türkiye genelinde sadece bir tane şubesi bulunmaktadır. Firmanın şubesi İstanbul’dadır. 

 

Aris Seyahat Dinlenme Tesisleri

Otobüs firmalarının genel olarak yolculuk sırasında durdukları bazı dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bu tesisler her güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Aris Seyahat’te de seferler esnasında güzergâha göre en iyi hizmeti veren dinlenme tesisi seçilmektedir. 

 

Aris Seyahat Mobil Uygulama

App Store veya Google Play üzerinden Bilet.net uygulamasını indirerek kolaylıkla  bilet alabilirsiniz.  Bilet.net mobil uygulaması ile kolay bir şekilde Aris Seyahat Bilet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aris Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Aris Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’de Aris Seyahat olmak üzere pek çok farklı firmaya ait otobüs biletleri bulmak mümkündür. Bu firmalar arasında yer alan Aris Seyahat’ten de kolay bir şekilde bilet satın alabilirsiniz. 


Bilet.net'ten Aris Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Farklı firmaları bünyesinde barındıran Bilet.net’den Aris Seyahat Otobüs Bileti almanın birçok avantajı bulunmaktadır. İlk olarak bilet almak istediğinizde firmaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aris Seyahat firmasına ait otobüs seferleri, otobüs saatleri ve biletler hakkında rahatlıkla bilgi alabilir, güvenli bir şekilde otobüs biletini online olarak alabilirsiniz. Bilet alma sürecinde herhangi bir problem yaşanması durumunda bileti kısa bir sürede iptal edebilirsiniz. Bilet iptal edildikten sonra bilet bedeli yolculara 24 saat içerisinde geri iade edilmektedir.  

Aris Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yeni kurulan Aris Seyahat firması bugün sadece belirli yerlere seferler düzenlemektedir. Bu yerler arasında Bükreş ve Aksaray gibi yerler bulunmaktadır. 

Aris Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aris Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Aris Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Fırat Hocaoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)