Arena Turizm Otobüs Bileti

Arena Turizm

Arena Turizm Hakkında

Arena Turizm, taşımacılık alanında Çorlu’nun önde gelen otobüs firmalarından biridir. 1996 yılından beri hizmet veren bu otobüs firması, zaman, güven ve konfor ilkesi ile hareket etmektedir. Türkiye’de şehirler arasın yolcu taşıma sektöründe en çok tercih edilen ve güvenilir bir firma olan Arena Turizm otobüs firması, değerlerini koruyarak gelecek kuşaklara hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca bu otobüs firması, uygun fiyat politikası ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte bu Arena Turizm, dinamik kadrosu ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Firma, kurulduğu günden beri kaliteli hizmetten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonel bir yönetim anlayışı bulunan bu otobüs firması, teknolojik gelişmelere uygunluğu ile sektörde lider olmayı hedeflemektedir. Arena Turizm özellikle mesafeleri kısaltarak mekik seferler ile yolculara zaman kazandırmayı amaçlamaktadır.  

 

Arena Turizm Otobüs Filosu

Arena Turizm, genç ve dinamik kadrosu, güzel yüzlü hizmet anlayışı ve yetkin bir araç filosu ile tüm yolculara kaliteli bir hizmet vermektedir. Firmanın otobüs filosu 2018 model özel üretim olan Mercedes Sprinter araçlardan oluşmaktadır. Bu araçlar genel olarak 15 kişiliktir. Firma, taşıma sektöründe önemli bir deneyime sahiptir. Bu özelliği ile günümüz yolculuklarında ihtiyaçlara uygun olan bir konfora ve dizayna sahip otobüsleri ile hizmet sunmaktadır.Firmanın araç filosunun hepsinde ortopedik özellikte koltuklar yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde yolculukların oldukça konforlu ve rahat geçmesi sağlanmaktadır. Bu araçlar ile hizmet veren firma her geçen gün araçlarını ve güzergâhlarını artırmaktadır.


Arena Turizm Araç İçi Hizmetler

Profesyonel bir kadro ile hizmet veren bu otobüs firması, güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bunun yanı sıra firma, seyahatlerde yolcuların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda da büyük bir titizlik göstermektedir. 1996 yılından beri hizmet veren firma, araç içerisinde çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Firma, ücretsiz Wi-Fi internet sunmaktadır. Böylece yolcular gündemden uzak kalmadan seyahat edebilmektedirler. Ayrıca bu imkân ile yolcular, sevdikleriyle de iletişim halinde olabilmektedirler.
  • Yolculara yiyecek ve içecek hizmeti sunulmaktadır.
  • Araçlarda ortopedik koltuklar yer almaktadır.
  • Araçlarda 2+1 koltuk düzeni bulunmaktadır. Bu sayede yolculukların daha rahat geçmesi hedeflenmektedir.
  • Bu araçlarda koltukların hepsinde koltuk arkası ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde yolcular, isteklerine bağlı olarak televizyon kanallarına ya da farklı film seçeneklerine bakabilmektedirler.

 

Arena Turizm Şubeleri

Türkiye’nin farklı noktaları arasında hizmet veren Arena Turizm’in, Çorlu başta olmak üzere Tekirdağ, Kadıköy ve Beylikdüzü gibi yerlerde şubeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden şubelere ihtiyaç kalmadan online olarak bu firmanın otobüs biletleri satın alınabilmektedir. 

 

Arena Turizm Dinlenme Tesisleri

Arena Turizm’de güzergâhlar arası mesafe kısa olduğu için direkt olarak gidiş bulunmaktadır. Bu nedenle araçlar sadece gerekli olduğu zamanlarda güzergâh bulunan dinlenme tesislerine uğramaktadır.


Arena Turizm Mobil Uygulama

Arena Turizm’den bir bilet almak için bilet.net mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bunun için App Store veya Google Play üzerinden bilet.net uygulamasını indirerek, uygun fiyatlarda bir bilet almanız mümkündür. 

 

Arena Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Arena Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te pek çok otobüs firmasının bileti bulunmaktadır. Burada Arena Turizm otobüs bileti almak oldukça kolaydır. Online olarak hızlı bir şekilde bu firmaya ait bilet satın alabilirsiniz. 


Bilet.net'ten Arena Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Arena Turizm bilet almanın bazı avantajları bulunmaktadır. Bir bilet aldığınızda herhangi bir sorunda bileti iptal edebilirsiniz. Bunun yanı sıra otobüs biletlerindeki kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte bu firmadan bilet almak istediğinizde rezervasyon seçeneğinden de yararlanmanız mümkündür.

 

Arena Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

1996’dan beri hizmet veren Arena Turizm, taşımacılık sektöründeki çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Firma Kadıköy, Silivri, Beylikdüzü, Mecidiyeköy, Çorlu ve Tekirdağ gibi pek çok yere otobüs seferi düzenlemektedir. Bu güzergâhlar arasında sürekli olarak bir sefer bulunmaktadır. 

Arena Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Arena Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Arena Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Arena Travel
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)