Arena Travel Otobüs Bileti

Arena Travel

Arena Travel Hakkında

Arena Travel otobüs firması, 1996 yılından bu yana aralıksız olarak kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Firma, dürüstlük ilkesinden yola çıkarak her zaman belirttiği saatte yolculuklarına başlamakta ve tahmin edilen varış saatinde hedef otogara ulaşmaktadır. Firmanın konfor ilkesi sayesinde her yolculuk rahat geçmektedir. Otobüsün iç dizaynı söz konusu olduğunda firmanın otobüslerinin 2+1 şeklinde tasarlandığı ve koltuklarının ekstra rahat olduğu bilinmektedir. Firma tüm bunlara ek olarak misafirleri için huzurlu bir yolculuk sağlamak amacı ile yola çıkmış ve 15 kişilik VIP araçlar kullanmaya başlamıştır. Firmanın gerçekleştirdiği express seyahatler sayesinde yolcular, yol ne kadar uzun olursa olsun yorulmadan seyahat edebilmektedir.

 

Arena Travel Otobüs Filosu

Arena Travel otobüs firması her şeyden önce yolcularının rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamak amacı ile 15 kişilik araçlar kullanmaktadır. Firmanın bu 15 kişilik araçlarının düzeni 2+1 olup markası ise Mercedes Sprinter'dır.

 

Arena Travel Araç İçi Hizmetler

Firma ile gerçekleştirilen express yolculuklar sırasında yolcular için aşağıdaki olanaklar tanınmaktadır:

 • Arena Travel otobüs bileti alan yolcuları açık büfe yiyecek ve içecek servisi karşılamaktadır. Firma yolcuları için bisküvi, kek ya da çubuk kraker dağıtımı yapmaktadır. Bunlara ek olarak firmanın hem sıcak içecek hem de soğuk içecek servisi yaptığı bilinmektedir.
 • Firma ile bireyler bu firmanın tasarladığı rahat koltuklar ile 2+1'lik sistemde seyahat edebilmektedir. Koltuklar iki kademeli mekanizma ile çalışmakta ve tek bir düğme ile ayarlanabilmektedir.
 • Firmanın her aracında kaliteli çekim gücüne sahip bir internet ağı vardır. İnterneti her yaştan birey sınır olmadan kullanabilmektedir.
 • Firma otobüs firması, bireylerin yol boyu sıkılmaması adına mini ekranlara yer vermektedir. Mini ekranları kullanmak ister iseniz otobüsteki görevlilerden bir kulaklık talep edebilirsiniz. Bu ekranları kullanarak yol boyu müzik dinleyebilir ya da dilediğiniz filme internetsiz olarak ulaşabilirsiniz.
 • Firmanın araçlarında yer alan 220 Volt kapasiteli prizlerden yararlanarak konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.
 • Firma yolcularının bacaklarının ağrımaması için ayak koyma pedalları tasarlanmıştır.


Arena Travel Şubeleri

Arena Travel firmasının Türkiye genelinde 5 farklı noktada şubesi vardır. Firmanın şubelerinin bulunduğu lokasyonlar aşağıda ifade edilmiştir:

 • Çorlu
 • Tekirdağ
 • Kadıköy
 • Beylikdüzü
 • Çanakkale


Arena Travel Dinlenme Tesisleri

Firma, yol üstünde bulunan üst düzey dinlenme tesislerini kullanmaktadır. Bunun nedeni yolcuların tesis içerisinde rahat etmesi ve yol boyunca gerçekleştiremediği ihtiyaçlarını gidermesidir.

 

Arena Travel Mobil Uygulama

Arena Travel bilet hakkında detaylı bilgi almak ve satın almak için bilet.net mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Mobil uygulama, farklı işletim sistemlerine uyumlu olup WIFI ya da mobil veri ile çalışmaktadır. Uygulamamızı etkin bir şekilde kullanabilmek için kendi adınıza bir üyelik oluşturabilirsiniz. Uygulamaya IOS ve Android işletim sistemlerinden ulaşabilirsiniz.

 

Arena Travel Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Arena Travel otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla başta Arena Travel olmak üzere, 300'den fazla otobüs firmasının sefelerini sorgulayabilir ve güvenle bilet satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Arena Travel otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Otobüs bileti satın almadan önce veya aldıktan sonra bilet.net müşteri hizmetlerinden her konuda destek alabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı, satın aldığınız bileti kolayca iptal edebilirsiniz. Bilet.net aracılığıyla güvenle bilet satın alabilirsiniz.


Arena Travel hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma otobüsleri İstanbul, Çanakkale ve Tekirdağ illerine sefer düzenlemektedir.

Arena Travel Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Arena Travel otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Arena Travel Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Arena Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)