Antalya Net Turizm Otobüs Bileti

Antalya Net Turizm

Antalya Net Turizm Hakkında

Antalya Net Turizm, 2012 senesinde kurulan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firması pek çok il ve ilçe arasında hizmet vermektedir. Bu il ve ilçeler; İstanbul – Bilecik – Afyon – Burdur – Isparta – Antalya – Manavgat – Alanya’dır. Bu otobüs firması, pek çok satış ofisi ile hem İstanbul hem de diğer illerde satış ağı oluşturmuştur. Günümüzde önemli firmalardan olan biri olan Antalya Net Turizm’in genel merkezi ise Antalya’dır. Firma, modern ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip dinamik, genç ve güler yüzlü çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların kendini ayrıcalıklı ve özel hissetmesi için çalışan firma, güvenli ve rahat bir yolculuk için tüm teknik ve teknolojik donanıma sahiptir. Ulusal ve uluslararası hizmet standartları çerçevesinde, zamanında bir hizmet sunma hedefinde olan firma, güvenilir ve yenilikçi kuruluşlar arasında yer almaktadır.


Antalya Net Turizm Otobüs Filosu

2012 yılından beri hizmet vermeye devam eden otobüs firması pek çok yere sefer düzenlemektedir. Bu firmanın toplamda 4 adet aracı vardır. Her geçen gün gelişmeye ve yeniliğe açık olan firma, araç filosunu genişletme hedefindedir. 


Antalya Net Turizm Araç İçi Hizmetler

Çoğu firmada olduğu gibi Antalya Net Turizm otobüs firmasında da bazı araç içi hizmetler sunulmaktadır. Araç içi hizmetler şu şekildedir:

  • Araçların hepsinde uydu ile kesintisiz TV yayını sunulmaktadır. Böylece yolculuk esnasında sıkılmadan vakit geçirilebilmektedir.
  • Tüm otobüslerde Wi-Fi bulunmaktadır. Bu sayede seyahat esnasında internet imkânında da faydalanmak mümkündür.
  • Araçlarda ana ve özel kanallardan yolculuk esnasında MP3 dinleme imkânı sunulmaktadır.
  • Tüm araçlarda rahat ve konforlu koltuklar yer almaktadır.
  • Araçlarda ücretsiz olarak hem yiyecek hem de içecek hizmeti mevcuttur.

Bunların yanı sıra firma, şehir içi pek çok noktaya ücretsiz servis imkânı sunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel personelleri ile yolculuğun keyifli geçmesi için uğraşan firma, son model araçları ile hizmet vermektedir.  

 

Antalya Net Turizm Şubeleri

Antalya Net Turizm’in, başta Antalya Merkez olmak üzere Manavgat, Serik ve Alanya Merkez şubelerinin yanı sıra İstanbul, Burdur ve Afyon gibi farklı pek çok şehirde satış ofisleri bulunmaktadır. Bu şubelerin yanı sıra Antalya Net Turizm otobüs bileti almak için online olarak bir arama yaparak da bilet almak mümkündür. Firma, tamamı modern otobüsleri, taşımacılık alanında eğitimli personelleri ile yolcuların konforu ve rahatı için her detayı düşünmektedir. 


Antalya Net Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehir arası yolculuk sırasında iyi bir hizmet veren otobüs firması, seyahat sürecinde bazı dinlenme tesislerine uğramaktadır. Bu tesisler: 

  • Bozüyük Ömür Tesisleri
  • Afyon Serçepark Tesisleri

 

Antalya Net Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulaması ile Antalya Net Turizm bilet araması yaparak uygun bir bilet almak için App Store veya Google Play üzerinden bilet.net uygulamamızı indirebilir ve kolayca bir bilete sahip olabilirsiniz. 

 

Antalya Net Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Antalya Net Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Antalya Net Turizm dahil olmak üzere farklı firmaların otobüs biletlerine ulaşmak mümkündür. Bu firmalardan biri olan Antalya Net Turizm’den de kolaylıkla bir otobüs bileti satın alabilirsiniz. 


Bilet.net'ten Antalya Net Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Antalya Net Turizm bileti almak oldukça avantajlıdır. Çünkü bir bilet almak istediğinizde online olarak hızlı bir şekilde bilet alabilirsiniz. Firmanın otobüs seferleri ve saatleri hakkında kolayca bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilet iptali gibi bir durum söz konusu olduğunda biletler sefer saatinde en az 24 saat öncesinde şubelerden iptal edilebilmektedir. Eğer otobüs bileti site üzerinden alındıysa online olarak bilet iptal işlemi gerçekleştirilebilmektedir. 

Antalya Net Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, Türkiye’nin pek çok şehrine sefer düzenlemektedir. Örneğin, İstanbul - Burdur, İstanbul – Alanya, İstanbul – Antalya ve İstanbul – Manavgat gibi seferler bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra seferler yaz ve kış tarifesi olarak değişiklik göstermektedir. 

Antalya Net Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Net Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Antalya Net Künyesi
Kuruluş yılı:2012
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:Antalya
Kurucu:Atakan Ünal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Radyo (Kişisel)