Anadolu Devran Turizm Otobüs Bileti

Anadolu Devran Turizm

Anadolu Devran Turizm Hakkında

Anadolu Devran Turizm, Hacı Ömer Kurtman tarafından 2012 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kaliteli ve güvenli yolcu transferi yaparak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Yolcularının ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve pratik çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Şirketin en önemli vizyonu yolcularının güvenliği için gereken tüm tedbirleri sağlamak ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmaktır. 

Merkezi Kayseri’de bulunan firma, Kayserinin farklı ilçelerine ve Kahramanmaraş, Mersin, Adana, Çorum, Samsun ve Yozgat gibi illere yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Seyahat ihtiyaçlarınıza dayalı olarak çeşitli il ve ilçelerden Kayseri’ye seferler düzenleyen Anadolu Devran Turizm ile konforlu ve güvenli ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Anadolu Devran Turizm Otobüs Filosu

Yolcuları için rahat ve konforlu ulaşımı üst seviyede tutan firmanın yaklaşık 44 aracı bulunur. Filosunda bulunan araçlarda 2+1 veya 2+2 seçenekler olmak üzere dilerseniz tekli koltuk ile seyahat edebilirsiniz. 

Yolcu taşımacılığını, günümüz teknoloji ve koşullarına göre sürekli yenileyen Anadolu Devran Turizm kaliteli ve konforlu Mercedes Benz ve Travego araçlarla seferler düzenlemektedir.

 

Anadolu Devran Turizm Araç İçi Hizmetler

Anadolu Devran Turizm bileti alığınızda, müşterileri için her türlü konforu düşünen firma ile araç içerisinde geniş koltuk aralıklarıyla rahat yolculuk sağlarsınız. Koltuk arkası ekranlar ile dilerseniz televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir veya radyo yayınlarını takip edebilirsiniz. Seyahat esnasında kitap ya da türevlerini okumayı isteyenler için okuma lambası imkanı bulunuyor. Kesintisiz WiFi internet ağı, elektrik prizi ve klima ile sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca sıcak veya soğuk sunulan içecek ikramından faydalanabilirsiniz. 

 

Anadolu Devran Turizm Şubeleri

Anadolu Devran Turizm Bilet alımını hızlı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra seyahatinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın şubeleri ise;

 • Adana
 • Çorum
 • Ankara
 • Giresun
 • Göksun
 • Kozan
 • Mersin
 • Samsun
 • Havza
 • Yozgat
 • Sorgun
 • Merzifon
 • Gaziantep
 • Kahramanmaraş
 • Kayseri
 • Suruç
 • Sarız
 • Şanlıurfa

olarak sıralanabilir.


Anadolu Devran Turizm Dinlenme Tesisleri

Otobüs firması ile seyahatiniz sırasında otobüslerde size sunulan teknolojik imkanlar sayesinde sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz. Firma kısa süreli seferlerde genellikle mola vermeden ulaşım sağlar. Fakat yolculuk süresi birkaç saat sürdüğünde içerisinde kafe, mağaza ve restoran bulunan kaliteli dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bir süre dinlendikten sonra güvenle yolculuğunuza devam edebilirsiniz.


Anadolu Devran Turizm Mobil Uygulama

Anadolu Devran Turizm otobüs bileti almak için bilet.net uygulamasını kullanmanız yeterlidir. Uygulamayı indirmek için cep telefonunuzda bulunan Google Play veya App Store‘dan hızlıca işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Anadolu Devran Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Anadolu Devran Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net otobüs bileti sorgulama sayfasından kolay ve hızlı bir şekilde Anadolu Devran Turizm otobüs bileti satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik şubeleri gezmenize gerek kalmadan birkaç adımla biletinizi alabilirsiniz.


Bilet.net'den Anadolu Devran Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sayfasında Anadolu Devran Turizm bilet sorgulamanızda direkt olarak sefer güzergahını, tarihini ve saatlerini görüntüleyebilirsiniz. Sefer listesi ekranınıza yansıdığında uygun olan butona dokunarak veya tıklayarak seyahat planınıza uygun olan seçenekte koltuk numaralarını liste halinde görerek kolayca seçim yapabiliriniz. Dilerseniz rezervasyon yaptırabilir veya kredi kartı ile biletinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. 

 

Anadolu Devran Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Anadolu Devran Turizm daha çok İç Anadolu bölgelerine seferler düzenlemektedir.

Kayseri – Antalya, 

Akseri – Adana, 

Kayseri – Kahramanmaraş en popüler Anadolu Devran Turizm otobüs seferlerdir. Yolcuları için her türlü konforu ve rahatlığı hedef edinen firma daha fazla noktada ulaşım sağlamak için çalışmalarına devam eder.

Anadolu Devran Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Devran Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Anadolu Devran Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2012
Otobüs Sayısı:44
Merkez ofis:Kayseri
Kurucu:Hacı Ömer Kurtman
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Radyo (Kişisel)