Altınışık Seyahat Otobüs Bileti

Altınışık Seyahat

Altınışık Seyahat Hakkında

Altınışık Seyahat 2010 yılında kurulmuş ve o zamandan beri gerçekleştirdiği seferlere devam etmiştir. Firmanın bünyesinde yer alan otobüsler oldukça teknolojik donanımlara sahiptir. Kırıkkale Merkez'de kurulan Firma, acentesinin kurucusunun kim olduğu net olarak bilinmemektedir. Özellikle Kırıkkale'den Ankara'ya ve Ankara'dan Kırıkkale'ye gerçekleştirilen yolculuklarda sık tercih edilen firma yenilikçi bir hizmet anlayışını baz alarak yola çıkmaktadır. Firmanın en büyük amacı sektörde yer alan öncü otobüs işletmeleri arasına girerek ülkeye güzel bir örnek teşkil etmektir. Özellikle kara yolu ulaşım ağında öne çıkma hedefinde olan firma, zamanla kendini geliştirmiştir. Firmanın bünyesinde çalışan filo, konforlu bir tasarıma sahiptir. Firma ve diğer otobüs bilgilerinin detaylarına bilet.net üzerinden erişebilirsiniz.


Altınışık Seyahat Otobüs Filosu

Altınışık Seyahat otobüs firmasının sahip olduğu otobüsler oldukça güzel tasarlanmış bir iç dizayna sahiptir. Firmanın kullandığı otobüsler genç olup, yolculara iyi hizmet vermek amacı ile düzenli olarak kontrol edilmektedir. Araçlarda yer alan düzen; 2+2 ya da 2+1 şeklinde yerleştirilmiş koltuklar, kenar lambaları, gece ışıkları, okuma lambaları, ayak pedalları, el valizi koymak için üst kısımda yer alan alanlar şeklinde açıklanabilmektedir.

 

Altınışık Seyahat Araç İçi Hizmetler

Özellikle Kırıkkale ile Ankara arasında tercih edilen bu firma insanların kullanabilmesi adına aşağıdaki olanakları araç içlerinde bulundurmaktadır:

  • Altınışık Seyahat otobüs bileti satın alan her yolcunun bir adet mini TV ekranı bulunmaktadır. Bu ekran içerisinde farklı dizilerden yabancı filmlere rap müzikten rock müziğe kadar çeşitli multimedyalar mevcuttur. Bu mini TV ekranını çalıştırabilmek için otobüsün çalışıyor olması gerekmektedir. Ekranınızı aktif hale getirmek için bir parmağınız ile alt kısmında yer alan tuşa basılı tutabilirsiniz. Bu sayede ekran açılacak ve size ilk olarak otobüs içerisinde emniyet kemeri takmanıza dair bir uyarı geçecektir.
  • Altınışık Turizm yolcularına araç içinde çeşitli gıdalar dağıtılmaktadır. Bu gıdalar arasında bisküviden sıcak içeceklere kekten suya kadar farklı çeşitler mevcuttur.
  • Yolcuların şarjlarının yetmemesi durumunda 220 Volt kapasiteli prizler devreye girmektedir. Eğer prizinizi yanınızda oturan yolcu kullanıyor ise telefonunuzu USB girişinden de şarj edebilirsiniz.
  • Firma personelleri yolcular için güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile saygı çerçevesinde çalışmaktadır.
  • Firmanın sahip olduğu oturma koltukları arkaya doğru uzayabilen mekanizmaya sahiptir.

 

Altınışık Seyahat Şubeleri

Altınışık Seyahat otobüs firması genel olarak bölgesel hizmet verdiği için Türkiye'de yalnızca iki şehirde şube açmıştır. Bu şehirler metropol Ankara ve Kırıkkale'dir.


Altınışık Seyahat Dinlenme Tesisleri

Altınışık Seyahat bilet sahibi olan yolcular, Altınışık şoförlerinin mola verdiği alanları kullanarak dinlenme imkanına sahiptir. Altınışık Seyahat seferlerinde yalnızca yolcuların huzurla dinlenebileceği kalitedeki tesisleri tercih etmektedir.


Altınışık Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, Altınışık Seyahat seferlerini sorgulayabilir ve otobüs biletini kolaylıksa satın alabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzüyle bilet.net mobil uygulaması, otobüs seyahatinizle alakalı tüm işlemlerde size yardımcı olacaktır.

 

Altınışık Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Altınışık Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net aracılığıyla Altınışık Seyahat otobüs firması dışında Türkiye'de faaliyet gösteren hemen her otobüs firmasının biletini kolayca satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'den Altınışık Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, bilet satın alma işlemlerinde kusursuz hizmet vaat etmektedir. Türkiye'de faaliyet gösteren 300'den fazla otobüs firmasının biletlerini tek tıkla sorgulayabilir ve kolayca otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Altınışık Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Altunışık Seyahat Ankara - Kırıkkale güzergahı arasında seferler düzenlemektedir.

Altınışık Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Altınışık Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Altınışık Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:2010
Merkez ofis:Kırıkkale
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)