Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy Hakkında

1949 yılında Ali Osman Ulusoy tarafından kurulmuş ve ismini de kurucusundan almıştır. Merkez Trabzon’dan tüm Türkiye’ye açılan Ali Osman Ulusoy Turizm farklı lokasyonlardaki il ve ilçelere seferler düzenlemektedir. 70 yıla yakın hizmet tecrübesi ile sektördeki diğer turizm firmalarından ayrılarak özgün hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun etmektedir.

 

Ali Osman Ulusoy Otobüs Filosu

Ali Osman Ulusoy otobüs firması; teknoloji ile entegre, uluslararası standartlarda hizmet verebilen 2+1 koltuk düzenine sahip, donanımlı otobüslerden oluşan bir filodur. Araç bakım, yenilik ve değişimleri katı kurallar eşliğinde titizlikle yapılmaktadır.


Ali Osman Ulusoy Araç İçi Hizmetler

Ali Osman Ulusoy otobüslerinde, tecrübeli ve nazik personelin rehberliğinde harika bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Yolculuk sırasında sunulan ücretsiz ek hizmetler;

  • Rahat koltuklar
  • Kulaklıklar
  • Radyo-Televizyon Yayını
  • İçecek ve Yiyecek İkramlıklar
  • USB Girişi
  • 220 Voltluk Priz
  • Okuma Lambası
  • 13 İnçlik Ekranlar
  • 30 Kg Bagaj Hakkı


Ali Osman Ulusoy Şubeleri

Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Ali Osman Ulusoy, her geçen gün pek çok şubesi ile yolcularına hizmet vermektedir. Bu şubeler;

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Balıkesir, Afyon, Burdur, Antalya, Muğla, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Ordu, Samsun, Bayburt, Nazilli, Sinop, Zonguldak, Karabük, Yozgat, Giresun, Rize, Çayeli, Denizli, Pamukkale, Gümüşhane, Adana, Gaziantep, Konya, Isparta, Eskişehir, Çorum, Kastamonu, Karabük, Niğde, Aydın, Söke, Düzce, Merzifon, Bafra, Erzurum, Artvin, Akçaabat, Tarsus.


Ali Osman Ulusoy Dinlenme Tesisleri

Yolcular için uygun dinlenme tesislerinde yeme-içme ve ihtiyaç molası verilmektedir. Yolculuğun uzunluğuna göre belirli aralıklarla verilen bu molalarda her türlü ihtiyacınızın karşılanacağı kaliteli tesisler seçilmektedir.

 

Ali Osman Ulusoy Mobil Uygulama

Firmanın seferlerinin detaylarına Bilet.net Android veya iOS mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve 7 gün 24 saat Ali Osman Ulusoy otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Ali Osman Ulusoy Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Ali Osman Ulusoy otobüs bileti satın alabilir miyim?

33 yıldır sektörde hizmet veren tecrübeli bir firma olan bu firmanın otobüs biletlerini bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi üzerinden güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, Ali Osman Ulusoy bilet detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ali Osman Ulusoy otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Sektörün ünlü seyahat firmalarından bu firmanın biletlerini Bilet.net mobil uygulaması veya Bilet.net internet sitesi üzerinden hızlı, kolay ve güvenli şekilde satın alarak deneyimli müşteri temsilcisine ulaşabilir, biletinizi günün herhangi bir saatinde rahatlıkla görebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Ali Osman Ulusoy hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ali Osman Ulusoy; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Balıkesir, Edremit, Akçay, Altınoluk, Derepazarı, Afyon, Burdur, Antalya, Manavgat, Alaplı, Alanya, Muğla, Turgutreis, Bodrum, Milas, Fethiye Kocaeli, Sakarya, Orhangazi, Tekirdağ, Havza, Ereğli, Dazkırı, Karabük, Yozgat, Giresun, Rize, Çayeli, Denizli, Pamukkale, Gümüşhane, Adana, Gaziantep, Konya, Isparta, Eskişehir, Çorum, Kastamonu, Karabük, Niğde, Aydın, Söke, Düzce, Merzifon, Bafra, Erzurum, Artvin, Akçaabat ve Tarsus dahil olmak üzere birçok farklı güzergah doğrultusunda seferler yapmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ali Osman Ulusoy otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Künyesi
Kuruluş yılı:1949
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Trabzon
Kurucu:Ali Osman Ulusoy
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)