Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm

Alanyalılar Turizm Popüler Otogarlar

Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm 1975 yılında kurulmuş ve merkez şehirler Alanya ve Antalya olarak kabul edilmiştir. Kurucusu Kerim Uysal’dır. Hizmetin kalitesinin personelin sunum yeteneklerine ve çalışma motivasyonuna bağlı olduğunu düşünen Alanyalılar Turizm, araç içi ve dışındaki tüm personellerinin gerekli eğitimleri alarak gelişmesinde ve yeniliklere ayak uydurmasında yardımcı olmaktadır. Hizmet kalitesini; ‘Bir araya gelmek başlangıç, bir arada kalmak ilerleme, bir arada çalışmak başarının ta kendisidir.’ ilkesine bağlı kalarak geliştirmeye çalışmaktadır. 


Alanyalılar Turizm Otobüs Filosu

Alanyalılar Turizm otobüs filosu Travego, Temsa Safir ve Man Fortuna model araçların oluşturduğu son teknolojiye uygun olan araçlardan meydana gelmektedir.

 

Alanyalılar Turizm Araç İçi Hizmetler

Güler yüzlü personeller tarafından servis edilen ikramlardan faydalanabilir, koltuk arkalarındaki televizyon ünitelerinden seçtiğiniz içerikleri seyredebilirsiniz.

 

Alanyalılar Turizm Şubeleri 

Alanyalılar Turizm firmasının Türkiye’nin birçok bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin başlıcaları;

Büyük İstanbul Otogarı, Adana, Afyon, Antalya, Alanya Otogar, Seyhan, Antalya Ankara, Antalya Otogar, Büyük Çekmece, Bera, Beykent, Beylikdüzü, Bilecik, Burdur Otogar, Çankaya, Gaziantep, Alanya, Kartal, Konya, Kütahya, Maltepe, Mersin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Antalya (Mahmutlar), Bursa (Gemlik) olarak sayılabilir.

Şubeler Alanyalılar Turizm’in birer uzantısı olarak Türkiye’nin dört bir yanında ulaşım hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedirler.


Alanyalılar Turizm Dinlenme Tesisleri

Alanyalılar Turizm’in farklı lokasyonlarda tercih ettiği dinlenme tesisleri bulundukları illerle birlikte şu şekilde sıralanabilir; 

  • İzmir’de Kaptan Tesisleri,
  • Ankara’da Kolaylı Dinlenme Tesisleri,
  • İstanbul’da Kolaylı Metin Tesisleri,
  • Bursa’da Kolaylı Dinlenme Tesisleri,
  • Mersin’de Ali Bilir- Şimşek Tesisleri,
  • Bodrum’da Kaptan Dinlenme Tesisleri
  • Kervansaray Dinlenme Tesisleri

 

Alanyalılar Turizm Mobil Uygulama

Firmanın otobüs biletlerini mobil uygulama edinerek hızlıca temin edebilirsiniz. Google Play veya App Store’dan bilet.net uygulamasını dilediğiniz akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz bilet.net uygulaması ile sefer sorgulama veya otobüs bileti satın alma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsinizç


Alanyalılar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Alanyalılar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, seçtiğiniz bu firmanın biletlerini elde etmenin yolu bilet.net’e üye olmak ve seçeneklere göz atmaktır. Alanyalılar Turizm bilet alım işlemlerini bilet.net ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet.net'ten Alanyalılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Alanyalılar Turizm otobüsbileti için bilet.net son derece hızlı ve güvenilir bir web sitesidir. Seyahat edeceğiniz lokasyonu seçin ve karşınıza çıkan sefer seçeneklerini karşılaştırarak, otobüs biletinizi kolayca satın alın.

Alanyalılar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Alanyalılar Turizm; İzmir Merkez, Şanlıurfa, Eskişehir, Bursa, Alanya, Karabük, Diyarbakır, Yalova, Safranbolu, Sandıklı, Akseki, Alibeyköy, Gemlik, Korkuteli, Aydın, Acıpayam, Nazilli, Ataşehir, Orhangazi, Denizli, Adana, Afyon, Bursa, Cihanbeyli, Düziçi, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gölbaşı, Harem, Isparta, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kemer, Kulu, Mahmutlar, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Serik, Seydişehir, Side, Silifke, Sultanbeyli, Tarsus ve Taşucu gibi il ve ilçelere seferler düzenlemektedir.

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Alanyalılar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Antalya
Kurucu:Kerim Uysal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (13 inç)