Akpolat Turizm Otobüs Bileti

Akpolat Turizm

Akpolat Turizm Hakkında

Akpolat Turizm şehirlerarası otobüs firması, 2018 yılında kurulmuştur. Muş’ta kurulmuş olan bu firma, başta Muş ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine sefer düzenlemektedir. Bulunduğu bölgede oldukça sık tercih edilen bir otobüs firması olmasının yanı sıra kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini sağlamak için kendini yenileyerek büyümeye devam etmektedir. 

 

Akpolat Turizm Otobüs filosu

Akpolat Turizm kurulduğu günden beri, genç otobüs filosuyla yolcularına en iyi ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmanın filosunda bulunan 10 adet araç ile yolcularına hizmet vermektedir. Karayolu ulaşımında öncü bir marka olmasıyla birlikte otobüs içerisinde bulunan alanında uzman personelleri ve araç içi hizmetleri ile de gün geçtikçe gelişimini sürdürmektedir. 


Akpolat Turizm Araç İçi Hizmetler

Akpolat Turizm otobüs yolcularına yolculuk boyunca araç içerisinde çeşitli hizmetlerde bulunmaktadır. Bunlar genel olarak yolculuk boyunca yolcuların konforlu bir şekilde ulaşım sağlamalarının en büyük nedenlerinden biridir. Araç içerisinde belirli saatlerde yapılan yiyecek içecek ikramları, birçok yerel kanalın bulunduğu koltuk arkası TV ekranları, koltukların yanında ya da altında bulunan priz hizmeti, her yolcuya özel olarak dağıtılan ekran uyumlu kulaklıklar hatta bireysel okuma yapmak isteyen yolcular için koltukların üzerinde bulunan okuma lambaları da yine tamamen yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Araç içerisinde telefon ya da elektronik eşya kullanımı da serbesttir. Ek olarak bu elektronik eşyalarda kullanılabilecek ücretsiz internet hizmeti de yine yolculara her daim sunulmaktadır. 


Akpolat Turizm Şubeleri

Karayolu yolcu taşıma alanında gelişimini sürdüren firma, kurulduğu günden bu yana birçok şubesiyle gün geçtikçe büyümeye ve yeni şubeler açmaya devam etmektedir. Mevcut şubelerin bazıları şu şekildedir: 

 • Erzurum,
 • Bitlis,
 • Hakkâri,
 • Güroymak,
 • Muş,
 • Karlıova,
 • Van,
 • Tatvan,
 • Yüksekova,
 • Edremit,
 • Otel Oral,
 • Gevaş,
 • Hasköy,
 • Reşadiye,
 • Siirt,
 • Varto

Akpolat Turizm bilet alan yolcularına güvenli bir yolculuk garantisi vermektedir. 

Akpolat Turizm Dinlenme Tesisleri

Akpolat Turizm,hem yol boyunca sunduğu hizmetlerle hem de yolculuk arasında tercih edilen hijyenik dinlenme tesisleriylemisafirlerine keyifli bir yolculuk yaşatmayı amaçlamaktadır.Mola verilen dinlenme tesislerinde tamamen yolculara hitap eden alanlar bulunmaktadır.Bu tesislerde gerek hediyelik eşya alışverişi gerekse market alışverişi yapılabilecek birçok yer bulunmaktadır. Ayrıca yine yolcuların kullanımına sunulan ve oldukça hijyenik kafe ve restoranlarda da keyifli vakit geçirmek mümkündür. 

 

Akpolat Turizm Mobil Uygulama

Google Play ya da App Store üzerinden bilet.net uygulamasını indirerek Akpolat Turizm otobüs bileti almakya da herhangi bir firmaya seferleri görüntülemek mümkündür. Ayrıca günün her saatinde size en uygun otobüs firmasının biletlerine bilet.net mobil uygulama üzerinden ulaşmak oldukça kolaydır. 

 

Akpolat Turizm Hakkında Merak Edilenler

Bilet.net'te Akpolat Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net ile otobüs bileti almak mümkündür. Ek olarak Akpolat Turizm olmak üzere birçok farklı firma bileti de bilet.net ile yolcularla buluşmaktadır. 


Bilet.net'den Akpolat Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet fiyatları, otobüs bileti alacak olan yolcular için önemli bir konudur. Bundan kaynaklı olarak da Bilet.net üzerinden bilet almanın en büyük avantajı, alınan biletlerin internet sitesindeki fiyatlarla aynı olmasıdır. Bu da bilet firma ve bilet tercihinin doğru yapılmasındaki en büyük etkenlerdendir. 

 

Akpolat Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Başta Muş ve Van çevresi olmak üzere Hakkâri, Erzurum Bitlis, Siirt gibi Türkiye’nin hep çok şehrinde düzenli seferler yapılmaktadır.Günden güne büyümeyi sürdüren firma, sefer yelpazesini de müşterilerinin talepleri doğrultusunda genişletmeye devam etmektedir. 

Akpolat Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Akpolat Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Akpolat Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Muş
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)