Ak Turizm Otobüs Bileti

Ak Turizm

Ak Turizm Hakkında

Ak Turizm 1993 yılında, Ali Kurtul tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuş olan bir şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır. Yenilikçi uygulamalarıyla kurulduğu günden beri yolcularına geniş olanaklar sağlayarak, güvenli ve konforlu bir yolculuk garanti eder. Başta İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine düzenli olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. 

 

Ak Turizm Otobüs filosu

Her gün daha fazla gelişim odaklı hizmet verenAk Turizm, bünyesinde toplamda 36 araç filosu bulundurmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin pek çok bölgesinde de sefer düzenlemektedir. Türkiye genelinde bulunan çeşitli şubeleriyle ve her gün gelişen hizmet anlayışıyla varlığını sürdürmeye devam eden bu firma 300’e yakın personeliyle müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına zamanında ve en uygun çözümler geliştirerek hizmet ağını büyütmeye devam etmektedir. 

 

Ak Turizm Araç İçi Hizmetler

Ak Turizm şehirler arası yolcu seferlerinde yolcularına araç içinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti sağlamaktadır. Koltuk arkalarında bulunan ve son teknolojiye sahip ekranlarla yolcularına ulusal kanal yayını ve müzik yayını sunmaktadır. Yine bu ekranlarda buluna USB girişleri sayesinde elektronik cihazlar ekrana bağlanabilir ya da bu cihazlar şarj edilebilmektedir. Ayrıca bu ekranların kullanımı için de kişiye özel kulaklık dağıtılmaktadır. Yolculara, seyahat süresince kapsamlı bir şekilde yiyecek içecek sunumunda bulunulmaktadır. 

 

Ak Turizm Şubeleri

Firmanın, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir; Afyon, Aksaray, Eskişehir, Köprübaşı, Gaziantep, Gebze, Göksun, Ilgın, İnegöl, Esenler, Esenler Aksu, Harem, Harem Aksu, Kocaeli, Güven tur, Maraş Otogar, Melisa, Müze Çarşı, Türkoğlu, Üniversite, Aksu/Kayseri, Anayurt Furkan, Argıncık, D. Garajı, Develi, Fuzuli mini, İpek Otogar, İpek Toplama, İpek Yoğun burç, Kayseri, Mevlana, Talas Mini, Toplama Metro, Yeşil Mahalle, Kırıkkale, Kırşehir, Kırşehir Otogar, Konya, Nevşehir, Sakarya, Susurluk


Ak Turizm Dinlenme Tesisleri

Ak Turizm yolcularına, sefer yaptığı güzergahlar üzerinde memnum kalacakları ve keyifli vakit geçirebilecekleri dinlenme tesisleri da sunmaktadır. Bu tesislerde aynı zamanda hem dinlenip hem de hediyelik eşya alışverişi yapmak mümkün. Mavi kent dinlenme tesisleri (Kırşehir), (Konya) Özkan dinlenme tesisleri, (Eskişehir) Nasreddin Hoca dinlenme tesisleri, (Düzce) Akabe dinlenme tesisleri ve (Aksaray) Yapılcanlar dinlenme tesisleri, sefer güzergahında bulunan ve yolcuların zaman geçirip dinlenebilecekleri dinlenme tesisleridir. 

 

Ak Turizm Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar artık her alanda insanlara kolaylık sağlamaktadır. Özellikle de Google Play veya Appsore üzerinden indirilen Bilet.net uygulamasıyla günün her saatinde Ak Turizm otobüs bileti dahil bütün otobüs firmalarından bilet almak mümkündür. 


Ak Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ak Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden hem Ak Turizm bileti hem de birçok firmanın otobüs biletine ulaşmak oldukça kolay ve pratiktir. Ak Turizm bilet fiyatları da yine Bilet.net’te mevcuttur. 

 

Bilet.net'ten Ak Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Otobüs bileti satın alınırken yolcuların en çok önem verdiği konulardan biri de seyahat biletlerinin fiyatıdır. Bundan kaynaklı olarak bilet.net üzerinden alınan biletlerin fiyatında değişiklik yapılmıyor olması önemli bir avantajdır.  

 

Ak Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ankara, Afyon, Aksaray, Bilecik, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Kahramanmaraş, İstanbul, Kayseri Kocaeli, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Kütahya, Sakarya gibi şehirlere uzun yıllardır sefer düzenlenmektedir. 


 

Ak Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ak Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ak Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1993
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Ali Kurtul
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)