Ağrı Tur Otobüs Bileti

Ağrı Tur

Ağrı Tur Hakkında

Ağrı merkezli olan Ağrı Tur, 1975 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Doğu Anadolu bölgesine hizmet vererek ve sürekli olarak filosunu güncel tutarak büyümeye devam etmiş, geçmişten günümüze sefer güzergahını arttırmıştır. Sürekli güncellenen araç içi personel ve hizmetleriyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Uzun bir hizmet hayatına sahip olan Ağrı Tur’un en temel amacı, yolcularına aynı anda güvenilir, kolay ve konforlu bir yolculuk sunmaktır. Firma, seyahat süresince yolcuların ihtiyaçlarını gözeterek kusursuz bir hizmet vermeyi hedef haline getirmiştir. Ayrıca müşterilerinin düşüncelerine de oldukça önem veren Ağrı Tur otobüs firması, sürekli olarak ulaşılabilir olan çağrı merkezleriyle yolcularından tam puan almaktadır.

 

Ağrı Tur Otobüs filosu

Otobüslerde belirli zamanlarda periyodik olarak düzenli bakım ve kontroller yapılmaktadır. 30 araçtan oluşan genç bir otobüs filosu bulunan bu firma, yolcuların güvenliğini her zaman ön planda tutmaktadır. Uzun süreli hizmet hayatı boyunca yolcularına her zaman kaliteli bir yolculuk sunarakaraç filosunu güncellemeye ve büyütmeye devam etmektedir. 

 

Ağrı Tur Araç İçi Hizmetler

Araç içerisinde sağlanan hizmetler kaliteli bir yolculuğun önemli parçalarındandır. Bundan kaynaklı olarak yol boyunca yolculara çeşitli hizmetler sunulur. Araç içi yiyecek-içecek ikramlarının yanı sıra koltuk arkalarında bulunan televizyonlar ile yolculuklar eğlenceli hale gelmektedir. Genel yayın yapan ya da müzik dinleyebileceğiniz ekranlar, yolcularına keyifli bir yolculuk garantisi vermektedir. Ayrıca yolculuk boyunca herkesin kullanımına açık ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Her koltuğun yanında bulunan prizler sayesinde telefon ve bilgisayar gibi elektronik cihazlar şarj edilebilmektedir.

 

Ağrı Tur Şubeleri

Ağrı Tur geniş bir alanda hizmet veren bir şehirlerarası otobüs firması olduğu için birçok şubesi de bulunmaktadır. 

  • Ağrı otogar,
  • Doğu Beyazıt,
  • Diyadin,
  • Eleştirt,
  • Patnos,
  • Taşlıçay,
  • Tutak

gibi çeşitli şubelerde hizmet verilmektedir. 

Ağrı Tur Dinlenme Tesisleri

Otobüs yolculuklarının en önemli parçalarından biri de dinlenme tesisleridir. Bu tesisler yolcular için özel olarak tasarlanmış olup hemen hemen her ihtiyaca karşılık vermektedir. Ağrı Seyahat yolcularının güvenle ve keyifle vakit geçirebileceği noktalarda ihtiyaç molası vermektedir. Burada hediyelik eşya alışverişi, market alışverişi ve bunun gibi çeşitli ihtiyaçlar için belirli alanlar bulunmaktadır.  Yolculuk süresine bağlı olarak birçok kez mola verilebilmektedir. 


Ağrı Tur Mobil Uygulama

Ağrı Tur otobüs bileti almanın en zahmetsiz yollarından biri de App Store veya Google Play üzerinden indirebileceğiniz bilet.net mobil uygulamasıdır.  Bu mobil uygulama çeşitli firmalara ait otobüs biletlerini isteğe göre yolculara sunmaktadır. Ayrıca Ağrı Tur bilet tercihi kolaylıkla yapılabilmekte, uygulama üzerinden iptal, iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
 

Ağrı Tur Firması Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net aracılığıyla Ağrı Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net vasıtasıyla Ağrı Tur otobüs bileti almak mümkündür. Ayrıca ek olarak istediğiniz hemen hemen her otobüs firmasından da yine bilet almak bilet.net üzerinden oldukça kolay ve güvenilirdir.  

Bilet.net'ten Ağrı Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet almanızın en önemli avantajı, en kaliteli hizmetin cazip fiyatlar ile sunulmasıdır.

Ağrı Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Doğu Anadolu bölgesi ağırlıklı olmak üzere: Erzurum, Diyarbakır, İzmir Kars, Van, Erzincan Ankara ve İstanbul gibi Türkiye’nin birçok şehrine yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. 

Ağrı Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ağrı Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Ağrı
Kurucu:Bahattin Yalvaç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)