Ağrı Ses Turizm Otobüs Bileti

Ağrı Ses Turizm

Ağrı Ses Turizm Hakkında

2019 yılında kurulan Ağrı Ses Turizm’in merkezi Ağrı kentidir.  Ağrı Ses Turizm ulaşım sektöründe yenilikçi ve kalite standartlarını yeniden yapılandıracak çalışmalarla sektöre giriş yapmıştır. Firma henüz yeni kurulmasına rağmen yolcularından tam not almayı başarmıştır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile beraber hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Misyon olarak izledikleri yollardan birisi; sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını en iyi şekilde uygulamaktır.

 

Ağrı Ses Turizm Otobüs filosu

Firma yaklaşık 30 adet aracı ile Türkiye’nin birçok noktasına kaliteli hizmet sunmaktadır. Modern ve yenilikçi bir filoya sahip firmanın otobüs filosunda araçların sürekli bakımına dikkat etmekte ve misyonu gereği teknolojik açıdan müşterilerin huzur ve mutluluğunu sağlayacak yeni model araçlara filosunda yer vermektedir.

 

Ağrı Ses Turizm Araç İçi Hizmetler

Koltuk arkalarında multimedya ekranlar, güvenilir ve hızlı internet erişimi bulunmaktadır. Tecrübeli çalışan ekibi ile müşteri memnuniyeti açısından ulaşım sektöründe fark yaratmaktadır. Seferlerinde damak zevkinize uyacak çok seçenekli ikramlar sunmaktadır. Sıcak, soğuk içecek ve hafif atıştırmalık ikramlardan dilediğinizi seçerek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmeniz mümkündür. Araç içerisinde genel TV, müzik yayını bulunmaktadır. Her seferde özel olarak yenilenen kulaklıklar yolculara sunulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra okuma lambası hizmeti de yolculuklarınızı keyifli hale getirecek detaylardandır. Böylelikle karanlık gece yolculuklarının keyfini kitap okuyarak çıkarabilirsiniz.
 

Ağrı Ses Turizm Şubeleri

Türkiye’nin birçok ilinde ve 70’e yakın noktasında şubesi bulunmaktadır. Firmanın şubelerinin bulunduğu bazı noktalar;

Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Aşkale, Aydın, Bodrum, Bozüyük, Burdur, Bursa, Çaldıran, Çay, Denizli, Dinar, Diyadin, Doğubayazıt, Düzce, Eleşkirt, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Horasan, Iğdır, Isparta, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Manisa, Merzifon, Milas, Nazilli, Nevşehir, Osmancık, Pasinler, Polatlı, Sakarya, Salihli, Sivas, Sorgun, Söke, Sultanbeyli, Taşlıçay, Turgutlu, Tutak, Uşak, Yozgat.
 

Ağrı Ses Turizm Dinlenme Tesisleri

Otobüs firması müşteri memnuniyetine verdiği önem dolayısı ile özellikle dinlenme tesisleri seçiminde çok dikkatli davranmaktadır. Ağrı Ses Turizm’in kullandığı dinlenme tesisleri; 

  • Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri,
  • Egemen Dinlenme Tesisleri,
  • Günaydın Tesisleri,
  • İşleyenler Dinlenme Tesisleri,
  • Sivrihisar Nasrettin Hoca Yay Tesisleri şeklindedir.
     

Ağrı Ses Turizm Mobil Uygulama

Yenilikçi özelliği ile öne çıkan Ağrı Ses Turizm’in gelişmiş mobil uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde tüm bilet işlemlerinizi evinizin konforunda kolayca halledebilirsiniz. Sadece Ağrı Ses Turizm bilet alımı değil bilet ile ilgili birçok işleminizi uygulama üzerinden pratik bir şekilde yapmanız mümkündür.

 

Ağrı Ses Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Ağrı Ses Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette. Bilet.net üzerinden Ağrı Ses Turizm’den bilet satın alabilirsiniz.
 

Bilet.net'ten Ağrı Ses Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizler için uygun olan kalkış ve varış saatlerine ve uygun bilet fiyatlarına hızlıca erişmenizde yardımcı olur. Ağrı Ses Turizm otobüs bileti ararken vakit kaybetmenizi önler ve tüm bilet bilgilerinize rahatça ulaşmanızı sağlar. Bu sayede zaman kazanmanızda ve bilet işlemlerinizi düzenli ve rahat bir şekilde yapmanızda yardımcı olur. 
 

Ağrı Ses Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Ağrı Ses Turizm’in sefer düzenlediği şehirler; Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Erzurum, Aydın, Bodrum, Bilecik, Burdur, Bursa, Van, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Kocaeli, Iğdır, Isparta, Bursa, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Manisa, Amasya, Muğla, Nevşehir, Çorum, Sakarya, Sivas, Yozgat, Uşak’tır.

Ağrı Ses Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı Ses Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ağrı Ses Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:17
Merkez ofis:Ağrı
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)