Adıyaman Ünal Turizm Otobüs Bileti

Adıyaman Ünal Turizm

Adıyaman Ünal Popüler Otogarlar

Adıyaman Ünal Turizm Hakkında 

1966 yılında kurulan ve Türkiye’nin birçok yerinde kaliteli ulaşım hizmeti veren Adıyaman Ünal Turizm’in kurucuları Ünsal SÖNMÜŞ ve Ahmet TAŞ’tır. 50 yıldan fazladır sıcakkanlı misafirperverliği ve kaliteli hizmeti ile Türkiye’nin aranan firmalarından birisi olmuştur. Firma Adıyaman’da kurulmuştur ve merkezi de Adıyaman’da bulunmaktadır. Ayrıca Adıyaman Ünal Turizm, Adıyaman’dan Türkiye’ye açılan modern bir otobüs filosundan oluşmaktadır.

 

Adıyaman Ünal Turizm Filosu

Adıyaman Ünal Turizm filosu Travego, Setra ve Temsa Safir markalı otobüslerden oluşmaktadır. 30’a yakın aracın oluşturduğu Adıyaman Ünal Turizm filosunun araç yaşı yaklaşık 5 civarındadır. 40’tan fazla şehirde hizmet veren otobüs firmasının filosu mevcut gelişmiş araçlarına her geçen yıl yenilerini ekleyerek filosunu zenginleştirmektedir. İlerleyen ve hızla gelişen dünyada ulaşım sektörüne yeni ve bir kalite anlayışı kazandırarak modern filosu ile bu sektörde öncü bir ulaşım şirketi olmuştur. Firma filosu 2+1 rahat hat ve 2+2 otobüsleri ile müşterilerine konforlu ve hızlı seyahatin kapılarını açan harika fırsatlar sunmaktadır.

 

Adıyaman Ünal Turizm Araç İçi Hizmetler

Koltuk arkalarında görüş mesafenize göre hizalanan ve dokunmatik özelliğe sahip televizyon üniteleri bulunmaktadır. Farklı kategorilerdeki onlarca film seçenekleri ile uzun yolculuklarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Her yolculukta sizlere özel olarak sunulan hijyenik kulaklıkları kullanarak çevrenizden soyutlanıp izlediklerinize odaklanabilir ve rahatsız edilmeden yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Firma, siz değerli misafirlerine çeşitli ikramlar sunarak yolculuğu keyifli hale getirmektedir. Sizler de sunulan birçok seçenek arasından uygun olan ikramları seçerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Sıcak, soğuk ve asitli içeceklerle birlikte ikram edilen kek, kraker tarzında yolculukta kolayca sindirilebilen hafif atıştırmalıklardan dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Otobüs içerisinde mevcut olan hızlı ve kolay erişilebilir internetten de faydalanabilirsiniz.


Adıyaman Ünal Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde 22 ilde ve ilçeleri ile birlikte yaklaşık 142 adet şubesi bulunmaktadır. Adıyaman Ünal Turizm’in şubelerinin bulunduğu iller:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Ordu, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak. 


Adıyaman Ünal Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma seyahat süresince yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği nezih tesislerde ihtiyaç molası vermektedir. Adıyaman Ünal Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesisleri:

 • Konya/Beyşehir Ali Bilir Dinlenme Tesisleri,
 • Niğde/Demireller Başmakçı Dinlenme Tesisleri,
 • Denizli/Ender Dinlenme Tesisleri,
 • Antalya/Gazipaşa Dinlenme Tesisleri,
 • Aksaray/Kampüs Dinlenme Tesisleri,
 • Konya/Mustafa Atik Dinlenme Tesisleri,
 • Eskişehir/Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri,
 • Manisa/Str Dinlenme Tesisleri, Konya/Şapçı Dinlenme Tesisleri,
 • Sivas/Taşlıdere Dinlenme Tesisleri,
 • Düzce/Türsan Dinlenme Tesisleri,
 • Kahramanmaraş/Ulu Dinlenme Tesisleri,
 • Konya/Vatan Dinlenme Tesisleri,
 • Mersin/Zirve Dinlenme Tesisleri.


Adıyaman Ünal Turizm Mobil Uygulama

Firmanın otobüs biletini mobil uygulama üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden işlem yapabilmek için telefonunuza Google Play veya App Store aracılığı ile bilet.net uygulamasını indirebilir ve bilet alım, iptal, değişim gibi işlemlerinizi hızlı ve kolay yoldan yapabilirsiniz.


Adıyaman Ünal Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tabi ki, Bilet.net üzerinden biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Bilet.net'ten Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net size en uygun fiyatlı Adıyaman Ünal Turizm bilet seçeneklerini bulmanızda yardımcı olur. Bilet.net ile gideceğiniz yere hangi saatlerde gidebileceğiniz konusunda seçenekleri topluca görebilir, aralarında seçim yapabilir ve varış saatinize ve mevcut bilet bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Ünal Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Pek çok noktaya Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti alarak ulaşabilirsiniz. Firmanın Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Ordu, Samsun, Tokat, Uşak, Şanlıurfa, Kahramanmaraş illerine seferleri bulunmaktadır. 

Adıyaman Ünal Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Adıyaman Ünal Künyesi
Kuruluş yılı:1962
Otobüs Sayısı:27
Merkez ofis:Adıyaman
Kurucu:Ünal Sönmüş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Koltuk Ekranı (10 inç)
Koltuk Ekranı (13 inç)