Adıyaman Anka Turizm Otobüs Bileti

Adıyaman Anka Turizm

Adıyaman Anka Turizm Popüler Otogarlar

Adıyaman Anka Turizm Hakkında

Adıyaman Anka Turizm 2019 yılında Adıyaman sınırları içerisinde ortaya çıkmış ve kuruculuğunu Adıyamanlı bir iş adamı üstlenmiştir. Yerel olarak taşımacılık hizmeti sunan firmanın, hem otobüs şoförleri hem de diğer personelleri deneyimli bir grup arasından seçilmiştir. Firmanın asıl amacı misafirlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak kaliteli bir hizmet sağlamaktır. Firma, iş ahlakına ve dürüstlüğe karşı hassas bir yapıya sahiptir. Firmanın sahip olduğu misyon; ilkelerine bağlı olarak hareket eden personeller ile birlikte çalışıyor olmaktır. Ayrıca firma, müşterilerden gelen memnuniyeti yenilikçi yaklaşım ile bir araya getirerek yeni nesil bir araç filosuna sahip olmak gibi bir amaca da sahiptir. "Önce insanların mutluluğu" prensibini benimseyen firma, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmanın vizyonu; en iyi hizmeti sunmak ve doğaya karşı olan sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır.

 

Adıyaman Anka Turizm Otobüs Filosu

Adıyaman Anka otobüs filosunda son model araçlara yer vererek bu araçların donanımlı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Misafirlerinin güvenliği açısından araç bakımları düzenli olarak tamamlanmaktadır.

 

Adıyaman Anka Turizm Araç İçi Hizmetler

Adıyaman'da sefer düzenlemeye başlayan firma zaman içerisinde birden fazla şehre yayılmış ve misafirlerini aşağıdaki imkânlar çerçevesinde taşımaya başlamıştır:

 • Adıyaman Anka Turizm otobüs bileti sahibi olan kişiler bindikleri araçlarda güvenli bir hizmete tabidir. Firma misafirlerinin güvenli olarak seyahat edebilmesi için gerekli olan tüm önlemleri almıştır. Otobüslerin kapıları oldukça sağlam olup, mekanik kontroller her yıl yapılmaktadır.
 • 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilen her yolculuk için kesintisiz bir WIFI hizmeti söz konusudur. İnternetten yararlanmak isteyen bireyler telefonlarının üst kısmında yer alan WIFI sekmesini aktif hale getirmelidir.
 • Firmanın filosunda bulunan teknolojik araçların her birinde koltuklar ergonomiktir. Bu sayede ne uzun yolculuklarda ne de kısa yolculuklarda koltuklar insanların sırtlarını rahatsız etmemektedir.
 • Adıyaman Turizm yolcuları, seyahatlerini tam zamanında tamamlayan bir ekip ile karşı karşıyadır.
 • Firmanın otobüsleri 10 inçlik ekranlar ile çalışmaktadır.


Adıyaman Anka Turizm Şubeleri

Adıyaman Anka Turizm başlarda yalnızca Adıyaman'da sefer gerçekleştirse de zaman içerisinde genele yayılmış ve pek çok şube açmıştır. Firma;

 • Aksaray,
 • Bolu,
 • Alanya,
 • Mersin,
 • Anamur,
 • Erdemli,
 • Konaklı,
 • Susanoğlu,
 • Şereflikoçhisar,
 • Ankara,
 • Söke,
 • Silifke

gibi pek çok bölgeye düzenli olarak sefer düzenlemektedir.


Adıyaman Anka Turizm Dinlenme Tesisleri

Adıyaman Anka Turizm bilet satın alan yolcular, firmanın mola verdiği kaliteli dinlenme tesislerinde dinlenebilmektedir. Tesis içerisinde WC, yemek alanları gibi farklı olanaklar mevcuttur.

 

Adıyaman Anka Turizm Mobil Uygulama

Adıyaman Anka Turizm firmasına ait detaylı bilgilere, bu firmanın biletlerine, sefer sayısına ve daha pek çok ayrıntıya bilet.net'ten ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirmek için akıllı cihazlarınızın mağazasına girebilir ve arama motoruna uygulamanın ismini yazarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Adıyaman Anka Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Adıyaman Anka Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, site üzerinden Adıyaman Turizm ve diğer firmaların biletlerine kolayca ulaşmanız mümkündür. Bilet.net içerisinde 300 üzerinde firmanın sefer bilgileri yer almaktadır.

 

Bilet.net'ten Adıyaman Anka Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden alacağınız Anka Turizm biletleri üzerinde komisyon ya da ek bir ücret yer almamaktadır. Ayrıca satın aldığınız biletleri, dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilir veya açığa alabilirsiniz.

 

Adıyaman Anka Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Adıyaman, Mersin, İstanbul, Antalya, Osmaniye, Kayseri, Kahramanmaraş, Konya, Adana gibi çeşitli illere gerçekleştirdiği yolculuklar ile tanınmaktadır.

Adıyaman Anka Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Adıyaman Anka Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Adıyaman Anka Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Adıyaman
Kurucu:Adıyaman Anka
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
WC
TV (Genel)
Digiturk