Abana Bozkurt Seyahat Otobüs Bileti

Abana Bozkurt Seyahat

Abana Bozkurt Seyahat Hakkında

Abana Bozkurt Seyahat firması Kastamonu'da 2001 yılında kurulmuştur. İstanbul'un Balat ilçesinin ve Kastamonu'nun Abana ilçesinin bir araya gelmesi ile oluşturulan bu firma, 2001 yılından bu yana sektörde bilgi birikimini artırarak ilerlemektedir. Tecrübeli kurucuları  olan bu firma, deneyimli personeller arasından bir kadro oluşturmuştur. Firma, gerçekleştirdiği her yolculukta %100 müşteri memnuniyeti temelli hareket etmekte ve bunu güler yüz ile misafirlerine yansıtmaktadır. Firmanın amacı; güvenli bir seyahati uygun fiyat etiketleri ile yolculara ulaştırmaktır. Ayrıca kaliteyi üstün hizmet anlayışı ile birleştirmek ve Kastamonu'da önde gelen otobüs firmaları arasında yer almak gibi amaçları da vardır.

 

Abana Bozkurt Seyahat Otobüs Filosu

Abana Bozkurt Seyahat otobüs filosunda kullanılan markalar Mercedes, Setra ve Man olarak bilinmektedir. Bu markaların her biri iyi bir iç donanıma ve uzun ömürlü bir tasarıma sahiptir. Araçlarının bakım ve onarımını aksatmayan Abana Bozkurt Seyahat, yolcularının güvenliğini ön planda tutmaktadır.

 

Abana Bozkurt Seyahat Araç İçi Hizmetler

Abana Bozkurt Seyahat otobüs firması yolcularından gelen talepler doğrultusunda aşağıdaki hizmetleri araç içinde sunmaya başlamıştır:

  • Abana Bozkurt Seyahat otobüs bileti ile yolculuk gerçekleştiren kadın ve erkekler birer adet gece lambasına sahip olmaktadır. Bir tuş ile açılabilen bu gece lambası, özellikle karanlıkta kitap okumak isteyen ya da dergiye bakmak isteyenler için idealdir. Lambalar, kişilerin yalnızca kendi koltuklarını aydınlatarak başkalarını rahatsız etmemesi amacı ile tasarlanmıştır.
  • Firma her aracında misafirlerin rahatlığını ve huzurunu sağlamak amacı ile yüksek dansiteli minderler kullanmıştır. Oturdukça derinleşen koltuklar sayesinde uzun yolculuklar oldukça kolay geçmektedir.
  • Firma, yolcuların yol boyu sıkıntısını gidermek amacı ile aralıksız WIFI hizmetini devreye sokmuştur. Firmanın interneti hem bilgisayar hem de cep telefonu ile kullanılabilmektedir.
  • Firma ile yolculuk eden kişiler seyahatlerini yazılan zaman aralıkları içinde tamamlamaktadır. Bu nedenle ekstra bir zaman kaybı yaşanmamaktadır.
  • Firmanın her otobüsünde yolcular için ayrılmış mini televizyonlar mevcuttur. Televizyon içinde 7/24 uydu kanalı yapan yayınlar yer almaktadır.

 

Abana Bozkurt Seyahat Şubeleri

Firma, ilk olarak Kastamonu'ya ve İstanbul'a birer şube açmıştır. İlerleyen zamanlarda ise;

  • Balat
  • Abana
  • Okmeydanı
  • Devrekani
  • Üçyüzlü ilçelerinde yeni şubeler açılmıştır.

 

Abana Bozkurt Seyahat Dinlenme Tesisleri

Abana Bozkurt Seyahat bilet alan yolcular bu firmanın mola verdiği tesisler içerisinde yer alan olanaklardan yararlanabilmektedir. Tesislerde yer alan lavabolar düşük bir ücrete tabi olup oldukça temiz tutulmaktadır. 

 

Abana Bozkurt Seyahat Mobil Uygulama

Firmanın tüm bilgilerine bilet.net mobil uygulamamızı kullanarak ulaşabilir ve uygulama üzerinden hemen bir bilet satın alabilirsiniz. Uygulamamızı IOS ve Android cihazlar üzerinden indirebilirsiniz.

 

Abana Bozkurt Seyahat Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net'te Abana Bozkurt Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Abana Bozkurt biletlerine ulaşmak için bilet.net web sitemiz ya da mobil uygulamamız tasarlanmıştır. Yalnızca bu firmanın değil yüzlerce farklı firmanın biletleri aynı platformdadır.

Bilet.net'ten Abana Bozkurt Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Alınacak olan hiçbir bilette komisyon ücreti bulunmamaktadır. Bu firma ve diğer firmaların biletlerine bilet.net üzerinden avantajlı fiyatlarla  ulaşabilirsiniz.

Abana Bozkurt Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma İzmit, Karabük, Gebze ve İstanbul gibi çeşitli iller arasında farklı saatlerde seferler düzenlemektedir. 

Abana Bozkurt Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Abana Bozkurt Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Abana Bozkurt Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2001
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:Abana Bozkurt Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)