Düzce Otobüs Bileti

Düzce

Düzce

Düzce Hakkında

Batı Karadeniz’in olağanüstü doğası ve antik çağ mirası zenginliği ile bilinen Düzce ili, ülkenin önemli sanayi şehirlerinden biridir. Birçok sanayi kolunun ana üretim merkezi olan şehirde düzenlenen sanayi fuarları, doğa yarışmalarına dünyanın her noktasından binlerce katılımcı gelerek şehri ziyaret etmektedir. Muhteşem yeşil ovaları ve tertemiz coğrafyası ile doğa severleri kendine çeken Düzce ili, pek çok imkâna sahip olan bir otogar alanına sahiptir. Düzce ilini gizemli doğasını gezmek için Düzce otobüs bileti için bilet.net sitesine girip tercihlerinizi belirleyip arama yaptıktan sonra, ekonomik olan bileti seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düzce’de Gezilmesi Gereken Yerler

Yemyeşil ormanlarla kaplı olan Düzce kentinde doğal oluşumlar ile elde edilmiş olan pek çok tarihi simgesel yapılar bulunmaktadır. Bu yapılar arasında;

Melan Çayı

Efteri Gölü

Fakıllı Mağarası

Ceneviz Kalesi

Aydın Pınar Şelalesi

Dadalı

Düzce Derdin Kaplıcaları

Konuralp Müzesi

Pürenli Yaylası

Odayeri Yaylası

Kardüz Yaylası

Kurugöl Kanyonu bulunmakta olup, bu güzel eserleri yerinde görmek için Düzce biletleri arasından seçiminizi yaparak otobüs biletinizi oluşturabilirsiniz.

Düzce’de Konaklama İmkanları

Tatilinizi en verimli şekilde geçirmek isteyenlerin uğrak noktaları arasında yer alan Düzce ili, doğallığı ile dillere destandır. Konuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde sahip olduğu konaklama otelleri ile tatilcilerine muhteşem anılar kazandıran Düzce elinde yer alan konaklama otelleri arasında;

Otel Armina Park

Düzce Grand Beyaz Saray Otel

Anıl Otel

Düzce Han Otel

Kervansaray Suit Otel

Otel Düzce

Akçakoca Eftalya Otel bulunmakta olup, bu otellerde tatilinizi geçirmek için Düzce otobüs seferlerinden gidiş ve dönüş tarihlerinize göre müsait olan otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.

Düzce’de Yeme-İçme İmkanları

Kafkas, Balkan ve Kırım bölgesinin yemeklerinden izlere barındıran Düzce mutfağı mısır, pancar ve balık ağırlıklı ürünler ile elde edilen yemekleri ile ünlüdür. Düzce’ye özel yemekler ve içecekler arasında;

İsli Balık, Kiremitte Palamut,

Buğulama Yemeği, Mamalika,

Boşnak Böreği, Kırlangıç Çorbası,

Akçakoca Mancarlı Pide, Hinkali,

Mamursa, Çerkez Tavuğu,

Sebze Şerbeti, bu lezzetleri;

Yamaçlar 1943 Köfteci Halil Usta

Hoşgör Ocakbaşı

Ethem’in Yeri

Mustafa’nın Yeri Balık ve Kahvaltı

Bibi’nin Yeri’nde tadarak farklı lezzetlerin keyfini çıkararak, tatil yapmak için Düzce bilet fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize uyan bileti hızlıca satın alabilirsiniz.

Düzce Otogarı'na Ulaşım

Gelişmiş sistemler ile donatılan Düzce Otogarı Türkiye’nin her iline seferler düzenlemektedir. Düzce otogarı şehir merkezine yakın bir konumda olduğu için yolcular rahatlıkla tek bir araç ile ulaşım sağlayabilmektedir.

Otobüs

15 dakikada bir hareket eden belediye otobüsleri ile Düzce Otogarı'na 06:15 ile 23:00 saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsler nakit ödeme kabul edilmekte olup, yetişkin ve çocuk yolcuların ücretlendirilmesi farklı olarak alınmaktadır. Otogar noktasına en doğru güzergâh noktalarından geçerek oldukça ekonomik ücretler ödeyerek gitmek için belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz.

6 numaralı otobüs hattı; Nuhlar Caddesi, Nuhlar 1, Çiftlik Caddesi, Tokuşlar Bulvarı, Tokuşlar Caddesi, Çoban, Çoban Garajı, Atatürk bulvarı, Cedidiye, Adil Seven Sokak, Rıhtım Son Durak, Sakuş, Valilik, Cami Kebir, Eski Kızılay Durağı, Düzce Devlet Hastanesi, Düzce Devlet Hastanesi Durağı, Acil Durağı, Yeni Emniyet, Aziziye, Pazar Yeri Son durak, Otogar.

7 numaralı otobüs hattı; Metek TOKİ Durağı, Beyciler Caddesi, Sanat Sokağı, Çoban Garajı, Atatürk Bulvarı, Cedidiye, Adil Seven Sokak, Rıhtım Son Durak, Sakuş, Valilik, Cami Kebir, Eski Kızılay Durağı, Düzce Hastane Caddesi, Acil Durağı, Yeni Emniyet, Aziziye, Pazar Yeri Son Durak, Otogar.

10 numaralı otobüs hattı; Yeşil Çimen Caddesi, Gün Dolaması Sokak, Soğuk Pınar Caddesi, Dedeler Sokağı, Dereli Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi, Zahid El Kevseri Bulvarı, Düzce Ticaret Lisesi, Adil Seven Sokak, Başaran Caddesi, Ziraat durağı, Düzce AVM, Düzce Hastane Caddesi, Acil Durağı, Yeni Emniyet, Yeni Hastane Durağı, Aziziye, Pazar Yeri Son Durak, Otogar

11 numaralı otobüs hattı; Muncurlu Caddesi, Soğan İçi Caddesi, Çoban Garajı, Atatürk Bulvarı, Cedidiye Kavşağı, Başaran Caddesi, Ziraat Durağı, Düzce AVM Önü, Düzce Devlet Hastanesi, Düzce Devlet Hastanesi Caddesi, Yeni Emniyet Son Durak, Otogar.

24 numaralı otobüs hattı; Pazar Yeri Caddesi, Aziziye Sokak, Yeni Hastane, Yeni Emniyet Müdürlüğü, Acil Durağı, Düzce Devlet Hastanesi Caddesi, Eski Kızılay Durağı, Kuyumcuzade Bulvarı, Ela Bahariye Oral Bulvarı, Bozkurt Caddesi, Saatçigil Sokağı, Saatçiğil, Çakmakçı Sokak, Yeni Durak, Gazhane Caddesi, C. Ayral Bulvarı, Haydar Gördebil Sokak, Zahid El Kevseri Bulvarı, Güzelbahçe Muhtarlık Durağı, Esentepe Muhtarlık Durağı, Sallar Caddesi, Yukarı Yahyalar Sokak, Aşağı Yahyalar Sokak, Küçük Su Caddesi, Rıhtım Sokak, Sakuş, Valilik, Mahmut Şevket Sokak, Düzce AVM, Düzce Hastane Caddesi, Acil Durağı, Yeni Emniyet Son Durak, Otogar.

30 numaralı otobüs hattı; Osmanca Caddesi, Konuralp Sokak, Çoban, Çoban Garajı, Düzce Gençlik Merkezi, Cami Kebir, Valilik, Sakuş, Düzce AVM, Rıhtım Durağı, Küçük Su Caddesi, Gösterişli Sokak, Haydar Gördebil, Düzce Ticaret Lisesi Durağı, Adil Seven Sokak, Cedidiye Bulvarı, Atatürk Bulvarı, Yeni Emniyet Son Durak, Otogar.

36 numaralı otobüs hattı; Kara Ağaç Caddesi, Sallar Sokak, Yukarı Yahyalar Sokak, Aşağı Yahyalar, Koç Yazı Caddesi, Çoban Garajı, Atatürk Bulvarı, Başaran Sokak, Ziraat Durağı, Düzce AVM, Düzce Hastane Caddesi, Acil Durağı, Yeni Emniyet, Aziziye, Pazar Yeri Son Durak, Otogar.

Servis

Otogar noktasına ulaşım için seçenekler arasında yer alan servisler o şehrin en uç noktasından Düzce otogarına kadar 75 farklı noktadan geçmektedir. Servis araçlarına güzergahını belirtmeniz durumunda servis aracı o noktadan sizleri almaktadır. Servis ücretleri diğer ulaşım araçlarına göre biraz daha fazla olup, sadece nakit  ödeme kabul edilmektedir.

Taksi

Düzce ilinde 24 saat boyunca hizmet evren tek ulaşım aracı taksilerdir Taksiler düzce ilinde paylaşımlı ve tekli olmak üzere iki farklı özelliktedir. Paylaşımlı taksilerde ortak bir cüret kişi sayısına bölünerek ücret ödemesi alınmaktadır. Paylaşımlı taksilerde maksimum 8 yolcu taşınmaktadır Tekli taksi araçları ise ulaşımda sakinlik arayanların en çok tercih ettiği araçlardır.

Minibüs

Minibüsler, Düzce ilinde sadece yakın ilçelerden yolcuları otogar noktasına götürmektedir. Şehri içinde minibüs hizmeti bulunmamaktadır. Minibüsler; Akçakoca, Yığılca, Kaynaşlı, Gümüşova, Gölyaka, Çilimli, Cumayeri ilçelerinde sabah saat 06:00 ile akşam saat 22:20 saatine kadar otogar noktasına ulaşımlarını gerçekleştirmektedir. Minibüslerin ulaşım süreleri trafik yoğunluğuna ve yaz ve kış aylarındaki hava olaylarına göre değişim göstermektedir.

Yolcu Servisi

Otogar noktasına ulaşım alternatif seçenekler arsında yer alan yolcu servisleri otobüs hatlarının güzergâh saatlerinde yer alamsı sebebiyetle yolcular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Otobüs firmaları sadece kendi yolcularına değil isteyen diğer otobüs firmalarının yolcularına da sabit bir fiyat ile otogar noktasına ulaşımlarını sağlamaktadır. Yolcu Servisi imkânı sunan otobüs firmaları; Midyat Seyitoğlu, Siirt Baykan Turizm, Net Turizm, lüks Batman, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lider Adana Seyahat, Erbaa Seyahat, Has Turizm, Safran Turizm, Bafra Ekspres Turizm, Kaptanoğlu Seyahat ve Ali Osman Ulusoy Seyahat.

Yolcu servisleri resmî tatil günlerinde hizmet vermeyip, yolcu yoğunluğuna göre sefer düzenlenmektedir.

Düzce Varış İstasyonları
Düzce Otogarları

Düzce Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Düzce otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Düzce Hakkında
Nüfus:400.976
Telefon Kodu:0380
Plaka Kodu:81
Pzt
32,68°
Sal
22,53°
Çrş
25,77°
Prş
26,72°
Cum
22,48°
Düzce
15 Haz Cmt, Bulutlu
25,79°
Mobil uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery