Düzce Otogarı Otobüs Bileti

Düzce Otogarı

Düzce Otogarı Hakkında

Bolu’dan ayrılarak il olma hakkını kazanmış olan Düzce, 1995 yılında kurmuş olduğu otogarı, 2015 yılında yenileyerek kullanıcıların hizmetine açmıştır. Merkeze yaklaşık 1,5 km uzaklıkta olup kolayca ulaşılabilen bir konumda yer almaktadır. Yenilenen Düzce Otogarı içerisinde eskiye nazaran daha fazla imkân yer almaktadır. Otobüs bekleme alanları, otobüslere ait yazıhaneler, kafeler, tuvaletler, bankamatik alanları, ibadet alanları ve sigara içme alanları yer almaktadır. 30 bin metre kare alan üzerine kurulmuş olan otogar yolcular için oldukça kullanışlı alanları sağlamaktadır. Daha önceki kısıtlı imkanlara karşılık olarak pek çok dinlenme ve mola alanı yolcuların hizmetine açılmıştır. Yine de beklerken zaman geçirmek adına yapılacak pek fazla alternatif seçenek olmaması sebebiyle otobüs saati gelene kadar bekleyecek olan yolcular, şehir merkezinde bekleme sürelerini doldurabilirler. 

Trafik yoğunluğunu azaltmak için konumlandırılmış olan otogar hem otobüs firmaları için hem de yolcular için iyi bir mola durağı olarak tasarlanmıştır. 

Düzce Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Düzce Otogarı, şehir merkezinde yer alması sebebiyle ulaşımı oldukça kolaydır. Şehir merkezine yakın bireyler için yürüyerek ulaşım imkânı mevcuttur. Merkeze yaklaşık 1,5 km uzaklıkta olması sebebiyle yürüyerek ulaşma süresi 15 dakikadır. 

Düzce Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehre uzak konumlarda bulunan ve otogara ulaşmak isteyen yolcular için şehrin belirli noktalarında minibüsler bu hizmeti gerçekleştirmektedir. 

Düzce Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Düzce Otogarı yol tarifi bilinmediği takdirde şehre yabancı konuklar için taksi ile ulaşım imkânı da sağlanabilmektedir. Taksi aracılığıyla şehir merkezinden otogar arası ulaşım süresi ise yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Düzce otogara ulaşım için kullanılabilecek en yakın taksi durağı numarası: (380) 524 01 02

Düzce Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogara ulaşımın bir diğer yolu ise otobüs firmalarına ait özel servislerdir. Özel servisler şehrin belirli noktalarından yolcuları alarak Düzce Otogarı'na getirmektedir. 

Düzce Otogarı İletişim Bilgileri

Düzce otogarı ile ilgili tüm yetkili bireylere ihtiyaç duyulduğu her an ulaşabilmek mümkündür. Otogar yetkilileri 7-24 yolcular için hizmet vermektedirler. Otobüs saatleri, sefer sayıları, sefer sıklıkları, gidilecek şehre olan en yakın otobüs saati, Düzce Otogarı'ndan hangi otobüs firmalarının hareket ettiği gibi bilgilere yetkililerle kurulan iletişimler sayesinde ulaşmak mümkündür. Alınan veya alınacak olan biletler ile ilgili bilgilere de yine aynı iletişim kanalı sayesinde ulaşılabilmektedir.

Düzce Otogarı otobüs bileti alımı konusunda hizmet alabileceğiniz bilet.net, sizlere dilediğiniz her firmaya ait sefer bilgilerini görüntüleme imkanı sunmaktadır. 

Düzce Otogarı Adres: Azmimilli, 465. Sk. No:11, 81020 Düzce Merkez/Düzce

Düzce Otogarı Telefon Numarası: (380) 514 14 34 

Düzce Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Düzce Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.