Frequently Asked
Questions

Seyahatin en net adresi olan bilet.net ile kolayca otobüs bileti veya uçak bileti satın alabilirsiniz. Bilet.net, yüzlerce firmanın otobüs veya uçak seferlerini tek ekranda sunmaktadır. Seferleri inceleyerek kolayca fiyat karşılaştırması yapabilir ve en uygun fiyat garantisiyle bilet satın alabilirsiniz.

Bilet.net ile güvenilir ve kolay şekilde bilet satın alabilirsiniz. Bilet.net üzerinden yapacağınız bilet satın alımlarınız, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Satın alım sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Tüm satın alım işlemlerinde 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Bilet.net aracılığıyla uçak bileti ve otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bilet.net web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorun için [email protected] eposta adresine mail gönderebilir veya 0850 309 44 44 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak, müşteri hizmetleri ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

OTOBÜS BILETI

Bilet.net aracılığıyla kolay ve güvenilir şekilde otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bilet.net web sitesi veya mobil uygulamasında bulunan bilet arama kutucuğunda otobüs bileti sekmesini seçin, “nereden – nereye ve tarih” bölümünü doldurarak, “Bilet Bul” butonuna tıklayın. Listelenen seferleri karşılaştırarak, size en uygun otobüs biletini seçebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Bilet.net aracılığıyla, Türkiye’nin her noktasına sefer düzenleyen 300’den fazla otobüs firmasının otobüs biletlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilet.net, yolculardan hiçbir ek komisyon veya ücret almamaktadır. Yolcuların ödedikleri ücret, sadece otobüs bileti ücretidir.

Bilet.net üzerinden yapacağınız bilet satın alımlarınız, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Satın alım sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Tüm satın alım işlemlerinde 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Satın aldığınız otobüs biletini online olarak kolayca iptal edebilirsiniz. Otobüs bileti iptalleri, otobüs firmalarının iptal ve iade politikalarına göre değişiklik gösterebilir.

Satın aldığınız otobüs biletinin seferi iptal olursa, otobüs firması biletinizi otomatik olarak iptal edecek ve ödediğiniz ücret, kartınıza kesintisiz olarak iade edilecektir.

Satın aldığınız otobüs biletini açığa alarak, farklı bir tarih veya koltuk seçimi yapabilirsiniz.

Bilet.net aracılığıyla otobüs bileti satın aldıktan sonra yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Bilet satın alım işleminden sonra bilet bilgileri, sms ve e-posta yoluyla size iletilecektir.

UÇAK BILETI

Bilet.net’ten kolay ve güvenilir şekilde uçak bileti satın alabilirsiniz. Bilet.net web sitesi veya mobil uygulamasında bulunan bilet arama kutucuğunda uçak bileti sekmesini seçin, “nereden – nereye ve tarih” bölümünü doldurarak, “Bilet Bul” butonuna tıklayın. Listelenen uçak seferlerini karşılaştırarak, size en uygun uçak biletini seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Seyahatin en net adresi olan bilet.net; uçak bileti aradığınız destinasyona ve tarihe seferi olan yüzlerce hava yolu firmasının uçuşlarını size sunuyor. Hava yolu firmalarının seferleri, düşük fiyattan yükseğe doğru sıralanıyor. Listelenen uçuşlar dışında, yakın tarihlerin günlük tahmini uçak bileti fiyatları da sunuluyor. Bu sayede yolcular, kolay ve pratik şekilde karşılaştırma yaparak, en uygun uçak biletini kolayca satın alabiliyor.

Bilet.net’te dünyanın her noktasına sefer düzenleyen yüzlerce hava yolu firmasının uçuşlarını, direkt ve aktarmalı uçuş seçenekleriyle bulabilirsiniz. Sadece direkt seferleri sorgulayabileceğiniz gibi en ucuz ve kısa süren aktarmalı seferleri de kolayca filtreleyebilirsiniz.

Bilet.net üzerinden yapacağınız bilet satın alımlarınız, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Satın alım sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Tüm satın alım işlemlerinde 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Bilet.net’e üye olarak, bilet satın almak istediğiniz uçak bileti için fiyat alarmı oluşturabilirsiniz. Uçak bileti fiyatlarında yaşanan değişimlerden anlık olarak bildirimler yoluyla haberdar olabilirsiniz.

Ne yazık ki uçak bileti rezervasyonu yapılamamaktadır. Aradığınız en ucuz uçak biletini, bilet.net güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Uçak biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gerek herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Biletinizi satın aldıktan sonra bilet bilgileriniz, sms ve e-posta yoluyla anlık olarak iletilecektir.

Ne yazık ki uçak bileti devri mümkün değildir. Satışı yapılan uçak biletinin kullanım hakkı, biletin üzerinde isim soyisim bilgileri yazan kişiye aittir.