Zonguldak Otogarı Otobüs Bileti

Zonguldak Otogarı

Zonguldak Otogarı Hakkında

1990 yılından itibaren otobüs terminali olarak hizmet vermekte olan Zonguldak Otogarı, merkeze olan 1 km uzaklığı ile de oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda 100. Yıl terminali olarak bilinen bu otogar yeni yerine taşındıktan sonra adını da bu şekilde güncellemiştir. Günümüzde otogarın adı iki şekilde de kullanılmaktadır. Küçük ve eski olan bakımsız yapı 2011 yılında bakım ve düzenlemeler yapılarak daha kullanışlı ve modern bir yapı haline dönüştürülmüştür. Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Zonguldak’ta otogar da sahile yakın bir yere konumlandırılmıştır.  Zonguldak içi ve çevre illere seyahat etmek isteyenler için ilk gidilmesi gereken durak olarak da görev yapmaktadır. 

Bünyesinde toplamda 14 adet yazıhane barındırmaktadır. Yolcular için ise lokanta, restoran, büfe, tuvalet, mescit, bekleme salonları için de hizmet vermektedir. Zonguldak Otogarı otobüs bileti alım, iptal ve iade gibi bilet işlemleri bilet.net ile rahatlıkla halledilebilmektedir. 

 

Zonguldak Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Otobüs ve turizm firmalarının çoğu Zonguldak güzergahında seyahat ediyorsa bu otogarda çoğunlukla mola vermektedir veya yolcu alımı yapmaktadır. Şehir merkezinden Zonguldak otogarına ulaşmanın pek çok yolu vardır.

Zonguldak Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Zonguldak şehir merkezinden ve diğer ilçelerden otogara minibüs ile geçiş imkanı bulunmaktadır. Küçük otobüs firmaları ile şehrin ilçelerinden veya ilçelerden merkeze gün içinde sıklıkla seferler düzenlenmektedir. 

Zonguldak Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogarın ulaşım güzergahının kolay olması sayesinde taksi tercih etmek de oldukça kullanışlıdır. 

Zonguldak Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Zonguldak Otogarı'nda yer alan yazıhanelerin firmalarının otobüs saatinden önce belirli duraklardan yolcuları aldığı şehir içi ücretsiz servisleri bulunabilmektedir. Tercih edilen otobüs firması bu avantajı sağladığı takdirde ücretsiz olarak otogara ulaşım sağlanabilmektedir. 

Zonguldak Otogarı İletişim Bilgileri

Zonguldak Otogarı'nda yer alan firmalarla ve otogar yetkilisi ile iletişime geçerek bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otogarda yer alan otobüs firmalarından bilet alabilir ve istediğiniz yere yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. 

Zonguldak Otogarı Telefon Numarası: (372) 257 13 11

Zonguldak Otogarı Yol Tarifi: Terakki Mahallesi, 67100 Merkez/Zonguldak, Türkiye

Zonguldak Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.