Yozgat Otogarı Otobüs Bileti

Yozgat Otogarı

Yozgat Otogarı Hakkında

Yozgat, nüfusu ve turizme dönük güçlü adımların geç atılması nedeniyle uzun süre yeni bir otogardan mahrum kalsa da 2015 itibarıyla Yozgat Otogarı açılmıştır. Eskisine kıyasla daha kullanışlı olarak tasarlanan Yozgat Otogarı market, kafeterya ve restoranların yanı sıra hediyelik eşya dükkânlarına da sahiptir. 2006 yılında kurulan Yozgat Bozok Üniversitesi öğrencilerine büyük kolaylık sunan otogara Türkiye’nin her yerinden seferler düzenlenmektedir. Şehir, pek çok noktaya nispeten yakın konumdadır. Kırıkkale’ye 140 kilometre, Sivas’a 224 kilometre, Erzincan’a ise 470 kilometre mesafede olan Yozgat; Ankara’ya sadece 218 kilometre uzaktadır. 

Yozgat Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Seyahat nedeniniz ne olursa olsun, otogar sizin için oldukça erişilebilir bir konumdadır. Yozgat Otogarı yol tarifi için ‘Yozgat şehir merkezindedir’ ifadesi bile yeterli gelecektir. Zira otogar, şehir merkezine 1 kilometre mesafede konuşlanmıştır. Karatepe Mahallesi Fuar Caddesi destinasyonuna inşa edilen otogara merkezin her noktasından yürüyerek ulaşabilirsiniz. Çevre beldelerden otogara ulaşım ise minibüsler veya bilet aldığınız otobüs firmasının servisi ile mümkündür. 

Yozgat Otogarı İletişim Bilgileri

Yozgat Otogarı otobüs bileti ve sefer bilgilerini sorgulamak için, ilgili otobüs şirketini arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yozgat Otogar Adres: Karatepe Mah. Fuar Cd. No:78/66100 Merkez/Yozgat

Yozgat Otogarı Telefon Numarası: 0 (354) 212 58 08

Yozgat Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yozgat Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.