Tekirdağ Otogarı Otobüs Bileti

Tekirdağ Otogarı

Tekirdağ Otogarı Hakkında

Tekirdağ Otogarı, 2005 senesinde yenilenerek hizmete girmiştir ve zamanla da büyüyüp gelişme göstermiştir. Terminalden ülkenin birçok yerine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Dilediğiniz şehre aktarmalı da olsa seferler bulabilmek mümkündür. Görece kalabalık ve yoğun trafikli bir terminaldir. Terminal içerisinde; dinlenme odaları, bekleme odaları, kadın ve erkek mescitler, tuvaletler, birkaç bankanın ATM noktası, bebek bakım odaları, onlarca firmanın bilet gişeleri yer almaktadır. Terminal içerisinde sağlık merkezi bulunmamaktadır ancak Tekirdağ Devlet Hastanesi terminale yalnızca 1,4 km uzaklıkta yer almaktadır. Hastaneye toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak da mümkündür. 

Tekirdağ Otogarı'na Nasıl Gidilir?

Tekirdağ Otogarı şehir merkezine yakın bir konumdadır ancak yine de ulaşım konusunda bilgilendirmelere ihtiyaç duyulabilir. Tekirdağ Otogarı yol tarifi, otogara ulaşım sağlayacakların merak ettikleri konulardan biridir. Öncelikle terminale ulaşım sağlamanın pek çok alternatifi vardır. Otobüsle, minibüsle, ücretsiz servisle ya da taksiyle terminale ulaşmak mümkündür. 

Tekirdağ Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Tekirdağ şehir merkezinden otogara ya da otogardan şehir merkezine otobüsler aracılığıyla ulaşım sağlamak mümkündür. Belediye halk otobüslerinden; 418, HT18, 429A gibi hatlar terminale direkt olarak ulaşım sağlamaktadır. Terminale en yakın durak Alkent 2000 / Beylikdüzü Akçaburga Yönü durağıdır. Bu durakta indikten sonra yaklaşık 5 dakika yürüdükten sonra terminale ulaşmak mümkündür. 

Tekirdağ Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Terminale minibüsler ile ulaşım sağlamak da mümkündür. Çorlu'dan kalkan A-43 numaralı minibüslerin tamamı terminale ulaşım sağlamaktadır. Terminale en yakın durak Doğan Araslı Bulvarı'dır. Burası terminale yalnızca 50 metre uzaklıkta yer almaktadır. Buna ek olarak çarşı içerisinde kalkan minibüslerin tamamı da terminale ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca Tekirdağ ilçe otogarlarından da minibüsler terminale ulaşım sağlamaktadır. Hangi ilçedeyseniz o ilçenin terminalini arayarak seferler ve saatleri hakkında bilgi alabilir ve ilçe merkezlerinden de minibüsler aracılığıyla kolay bir şekilde terminale ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Tekirdağ Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Tekirdağ Otogar otobüs bileti almadan önce bilet satın aldığınız firmaya ücretsiz servis hizmeti sağlayıp sağlamadıklarını sorabilirsiniz. Birçok firma otogarla şehir merkezi arasında transfer hizmeti sağlamaktadır ve üstelik bunu ücretsiz olarak yapmaktadır. 

Tekirdağ Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Taksi ile otogara ya da otogardan başka bir adrese ulaşım sağlamak en kolay ve en hızlı yollardan biridir. Terminalin içerisinde yer alan Otogar Taksi 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Taksi durağının iletişim numarası: 0 282 264 2757'dir. Günün her saatinde güvenilir bir hizmet almak için tercih edilebilir.

Tekirdağ Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar, yolcularına pek konuda yardımcı olmaktadır. Emanet bagajlar hakkında, sefer saatleri hakkında, terminal servisleri hakkında, peron bilgileri hakkında ve daha birçok konuda yardım sağlanmaktadır. Ayrıca sefer iptali ya da değişiklikleri gibi konular için de firmalardan yardım almak mümkündür. Otogarı arayarak seferlere dair merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilir, çeşitli konular hakkında yardım isteyebilirsiniz. 

Tekirdağ Otogarı Telefon Numarası: 0 282 264 05 00

Tekirdağ Otogarı Adres: Hürriyet Mah. Şehit Yzb. Mayadağlı Cad. Merkez/TEKİRDAĞ

Tekirdağ Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.