Söke Otogarı Otobüs Bileti

Söke Otogarı

Söke Otogarı Hakkında

Söke Otogarı, Aydın sınırları içerisinde yer alan ve Söke ilçesinde bulunan bir otobüs terminalidir. Küçük bir otogar olup birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Restoran, kafe, çay ocakları, büfe ile yemek ve atıştırmalık hizmetleri sunulmaktadır. Otogar içerisinde ve dış bölümünde bekleme alanları ve salonu yer almaktadır. Dinlenmek ve yolculuk yapmak için uygun özelliklere sahiptir. İlçenin büyüklüğüne göre yüksek kapasite ile hizmet verilmektedir. Bölgenin merkezi otogarı olması ile de civar bölgelere bu sayede rahatlıkla ulaşım imkanı sağlamaktadır. Söke Otogarı otobüs bileti almak ve bilet işlemlerini gerçekleştirebilmek için bilet.net üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. 

 

Söke Otogarına Nasıl Ulaşılır?

Aydın ili ile arasında 50 km bulunan Söke Otogarı yol tarifi ulaşımı rahat olan otogarlar arasındadır. Aydın’ın en büyük ilçesi olan Söke’nin ilçe merkezi ile otogar arasındaki mesafe 1,2 km, yaklaşık olarak araçla 3 dakika, yürüyerek ise 10 dakikadır. Aydın il merkezinden veya Söke içerisinden otogara ulaşmak için birçok alternatif ulaşım şekli bulunmaktadır. Minibüs, taksi, ücretsiz servis bunlardan bazılarıdır. 

Söke Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Söke Otogarı'na gitmek için Aydın ili üzerinden hareket eden ilçe araçları ile doğrudan ilçe otogarına gidilebilir. Söke içerisinden otogara ulaşmak için şehir içi dolmuşlar belirli saatlerde otogara ulaşımı sağlamaktadır. Civarda bulunan diğer ilçelerden ise belirli saatlerde gün içerisinde birkaç minibüs seferi yapılmaktadır. 

Söke Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Merkeze yakın olan otogara gitmek için araç veya taksi tercih edilebilir. Kısa mesafe olması nedeniyle kolaylıkla erişmek mümkündür. 

Söke Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Seyahat edilen otobüs firmasının doğrudan Söke güzergahı tercih edilebilir veya firmanın ücretsiz servis hakkı kullanılabilir. 

Söke Otogarı İletişim Bilgileri

Söke Otogarı, küçük olmasına rağmen her daim rahatlıkla iletişim sağlanabilmektedir. Otogar içerisinde yerel otobüs firmaları genellikle hizmet vermektedir. Ulusal otobüs firmalarından bazılarının doğrudan Söke’ye güzergahı bulunmaktadır. Şehirler arası yolculuk yapan otobüs firmaları için aynı zamanda durak görevi de görmektedir. 

Söke Otogarı Telefon numarası: (256) 518 46 46

Söke Otogarı Adres: Yenicami Mahallesi, Bağarası Caddesi, Söke Otogar, Söke, Aydın 

Söke Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Söke Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.