Sinop Otogarı Otobüs Bileti

Sinop Otogarı

Sinop Otogarı Hakkında

Turistik ve tarihi zenginliği ile öne çıkan Sinop, şehirler arası yolcu taşımacılığında da yoğun bir akışa sahiptir. Yeni ve modern tasarımlı Sinop Otogarı, 2008’den bu yana hizmet vermektedir. Yolcuların ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan otogarda, bekleme alanları ve yazıhaneler düzenli şekilde konumlandırılmıştır. İbadetlerinizi kaçırmamanız için bulunan mescitlerde, rahatlıkla ibadetlerinizi yapabilirsiniz. Hijyenik koşulların sağlandığı tuvaletleri kullanabilir, yeme – içme ihtiyaçlarınız için büfelerden faydalanabilirsiniz. Sevdiklerinize yöresel ürünlerin ve hediyelik eşyaların satıldığı dükkanlardan minik hediyeler alabilirsiniz. 

Sinop Otogarı’na Nasıl Ulaşılır? 

Küçük ve düzenli bir şehir olan Sinop’ta, ulaşım son derece kolay ve zahmetsizdir. Otogarın bulunduğu nokta da birçok yere yakınlığı nedeniyle avantajlı durumdadır. Sinop Otogarı otobüs bileti alma sonrası, bütçenizin yanı sıra zamanınıza da bağlı olarak karar verebileceğiniz taşıt ile otogara gidebilirsiniz. Sinop merkezde bulunan otogar, Sinop Ayancık yolu üzerinde, Korucuk Mahallesindedir. 

Sinop Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Oldukça sakin bir trafiğe sahip olan şehirde, otogarın merkezi konumu ulaşımı kolay kılan bir etkendir. Hem ilçelerden hem de şehir merkezinden sık aralıklarla, düzenli olarak minibüs seferleri yapılmaktadır. Ekonomik ve pratik bir tercih olan minibüsler, oldukça sık tercih edilir. Çevre yolu üzerinden rota izleyen minibüsler de otogardan yolcu taşımacılığı yapar.

Sinop Otogarı'na Taksi ile Ulaşım 

Şehir merkezine yalnızca altı kilometre uzaklıkta bulunan otogara, taksi ile oldukça hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Mesafenin yakın olması nedeniyle taksi ücreti de fazla olmayacaktır. Ağır yükünüz varsa taksi seçeneği kendinizi en konforlu hissedeceğiniz tercih olacaktır. Özellikle yorgunsanız taksi ile ulaşım size dinlenme fırsatı sunacaktır. Şehrin her noktasından hatta ilçelerden bile otogara taksi ile ulaşabilirsiniz. Otogar içinde hizmet veren taksi durağına da 0368 271 55 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Sinop Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Birçok firma yolcularına otogar ulaşımında ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. Bu şekilde taşıt aramak zorunda kalmaz, Sinop Otogarı yol tarifi detaylarını öğrenmeniz gerekmez. Firmanıza bu hizmeti hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sinop Otogarı İletişim Bilgileri

Sinop Otogarı hakkında bilgi almak için yetkililerle görüşebilirsiniz.

Sinop Otogarı Telefon numarası: 0368 260 03 04

Sinop Otogarı Adres: Sinop Ayancık Karayolu Korucuk Köyü Merkez/Sinop

Sinop Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Sinop Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.