Samsun Otogarı Otobüs Bileti

Samsun Otogarı

Samsun Gidişli Firmalar Tüm firmalar

Samsun Otogarı Hakkında

Şu anki haline 2006 yılında kavuşmuş olan otogar, önceleri dağınık bir şekilde hizmet veriyordu. Şimdilerde günde 10 bin kişinin gelip, gittiği otogar; son derece düzenli ve temiz bir alana sahiptir. Karadeniz bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Samsun, otogarı ile çok sayıda yolcunun uğradığı bir noktadır. Otogar, sahip olduğu alanlar ile de yolculara dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını giderme imkanı sunar. Samsun Otogarı bünyesinde hizmet sunan, cafe ve restoranlarda yolculuk saatinize kadar hoş vakit geçirebilirsiniz. Bölgenin yöresel lezzetlerinin ve ürünlerinin satıldığı dükkanlardan alışveriş edebilir, hediyelik eşya dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz. Yakınlarınızı bekleyebileceğiniz dinlenme alanları da bulunan otogar, temiz tuvaletlere sahiptir. Otogarda bulunan bankaların ortak ATM'sinde para çekebilir, yatırabilir ya da gönderebilirsiniz. Ayrıca yine otogarda bulunan mescitlerde ibadetinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Birçok otobüs firmasının yazıhanesinin bulunduğu alanda, Samsun Otogarı otobüs bileti alım işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun Otogarı’na Nasıl Ulaşılır? 

Samsun’un şehir merkezine yalnızca 10 dakikalık mesafede bulunan otogar, ulaşım konusunda avantajlı bir durumdadır. Yolculuklarınızdan önce, otogara gidişte kullanacağınız taşıtı belirlemenizde fayda var. Alternatifler arasından, durumunuza en uygun olanını değerlendirebilirsiniz. 

Samsun Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Ulaşım için kullanabileceğiniz seçeneklerden olan minibüsler, şehrin birçok noktasından otogara seferler yaparlar. Sık aralıklar ile kalkan minibüsler, son derece tasarrufludur. 

Samsun Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Ulaşım araçları arasındaki en popüler seçenek olan otobüsler, ekonomik ve düzenli seferleri nedeniyle tercih edilirler. Otobüs saatiniz için henüz erken ise, otobüsleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Farklı noktalardan, farklı rotalar izleyen otobüs seferlerini aşağıda bulabilirsiniz.

E5 Ekspres Hattı: Üniversite – Otogar

R6T: Türkiş Tramvay İstasyonu - Otogar

T3: Üniversite – Otogar

22/23: Soğuksu – Korupark Sitesi

24A: Üniversite – Otogar

24B: Üniversite – Otogar

25: İşgem -Otogar

Samsun Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Konforlu ve hızlı olması nedeniyle oldukça fazla kullanılan taksiler, adres aramanıza gerek olmadan sizi otogara taşıyacaktır. Günün her anında hizmete hazır olmaları ve yalnız yolculuk edebilme imkanı taksiyi oldukça cazip kılar. Ağır bagajları olan yolcular için en uygun araçlar yine taksilerdir. 

Samsun Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Ücretsiz firma servislerini kullanarak, cebinizden para çıkmasına gerek kalmadan otogara ulaşabilirsiniz. Samsun Otogarı yol tarifi bilgisine sahip olan servis sürücüleri tarafından, pratik şekilde otogara gidişiniz sağlanmış olacaktır. 

Samsun Otogarı İletişim Bilgileri

Seferler, otogar hizmetleri veya önerileriniz için otogarın yetkililerine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Samsun Otogarı Telefon Numarası: 0362 465 60 91 

Samsun Otogarı  Adres: Kıran Mahallesi, 55200 İlkadım / Samsun

Samsun Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Samsun Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.