Osmaniye Otogarı Otobüs Bileti

Osmaniye Otogarı

Osmaniye Otogarı Hakkında

Tarihi bir öneme sahip olan Osmaniye Otogarı yetersizliği nedeniyle 2011 yılında yeni yeri ile hizmete başlamıştır. Osmaniye Otogarı, eski yerinde zaman içerisinde artan yolcu sayısı ve oluşan trafik sorunları ile yeterli olmadığından dolayı yeni yerine taşınmıştır. Böylece yüksek kapasitede hizmet vererek, şehir imajına da katkı sağlamıştır. Otogardan Adana ve Gaziantep Havalimanlarına da kolaylıkla aktarma yapılabilmektedir. Karayolu üzerinde bulunmasıyla Osmaniye Otogarının içerisinde 20’den fazla hem yerel hem de ulusal çapta hizmet veren firmalar bulunmaktadır. 

Osmaniye Otogarı, yeni hali ile yolcularının ihtiyaçlarını karşılayacak birçok imkan sunmaktadır. 6 dönümlük kapalı alanında Restoran ve kafeteryalarında yemek yiyebilir, vakit geçirebilirsiniz. Tuvalet, mescit, alışveriş dükkanları ve çeşitli (ATM) bankamatik imkânı da bulunmaktadır. Ferah ve temiz bekleme alanlarına sahiptir. 12 adet şehirlerarası otobüs peronu ve bilet gişeleri bulunmaktadır. 22 dönümlük açık alana sahip Osmaniye Otogarı, minibüs, taksi ve servisler için rahat imkanlar sunuyor. Sağlık hizmeti olarak Osmaniye Devlet Hastanesi, otogara 15 dakika uzaklıktadır. 

Osmaniye Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezine yaklaşık 4 km mesafede Osmaniye Otogarına çevre il ve ilçelerden ulaşım oldukça kolay. Çokça ulaşım seçeneği bulunan otogar, merkezi konumu ile de vakit geçirmek için birçok alana sahip. Osmaniye Otogarı otobüs bileti işlemlerinizi tamamladıktan sonra otogara ulaşmak aşağıdaki yöntemler sıklıkla tercih edilmektedir.

Osmaniye Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

4 km mesafede bulunan Osmaniye Otogarına taksi ile gitmek çok kolay ve zahmetsiz. Trafik sorunu olmadığından hızlı ve ekonomik olması ile tercih edilebilecek ulaşım seçeneklerinden biri. Valiziniz varsa ağır taşımak konusunda da oldukça pratik ve konforlu bir seçimdir. 

Osmaniye Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehir merkezi ya da çevre il ve ilçelerden hareket eden minibüsler sizi Osmaniye Otogarı'na kadar götürmektedir. Kısa süreli aralıklarla düzenli olarak minibüs seferleri yapıldığı için zaman sorununu aza indirgeyen bir seçenektir. İl ve ilçeler için aktarmalı ve direk olacak şekilde hatlar bulunmaktadır.

Osmaniye Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Tercih etmiş olduğunuz birçok otobüs firmasının, belirli lokasyonlara düzenlediği ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır. Saat ve uğramış olduğu durak konusunda firmanızı arayarak detaylı bilgi alabilir, size en yakın durak üzerinden rahat ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Osmaniye Otogarı İletişim Bilgileri

Osmaniye Otogarı iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. 

Osmaniye Otogar Telefon Numarası: 0 (328) 814 80 82

Osmaniye Otogar Yol Tarifi: Yunus Emre Mah. Terminal 80000 Nohuttepe Köyü Merkez/Osmaniye

Osmaniye Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.