Mardin Otogarı Otobüs Bileti

Mardin Otogarı

Mardin Gidişli Firmalar Tüm firmalar

Mardin Otogarı Hakkında

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Mardin, yoğun turist trafiğine rağmen uzun yıllar boyunca otogarı olmayan nadir iller arasındaydı. 2012 yılında inşaatına başlanan otogar, 2014 yılında hizmete girmesi planlanmış olsa da ancak 2015 yılında faaliyet göstermeye başlayabilmiştir. 

Mardin şehrinin çıkışında Midyat Caddesi üzerinde bulunan Mardin Otogarı, 10’dan fazla otobüs ve minibüs peronu ile yolcularına hizmet vermektedir. Hem yerel hem de ulusal birçok otobüs firmasının bilet satış ofislerinin yer aldığı otogarda yöresel yemekleri tadabileceğiniz restoranlardan alışveriş yapabileceğini markete, hijyenik tuvaletlerden mescitlere birçok olanak bulunuyor. 

Mardin Otogarı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi dakikalar içerisinde kolayca gerçekleştirmek için bilet.net’ten siz uygun seferi seçebilirsiniz.

Mardin Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezinden biraz uzakta olan şehrin çıkışında, Midyat Caddesi’nde konumlanmış olan Mardin Otogarı’na ulaşımınızı günün belirli saatlerinde otobüs firmalarının yolcu servisleri, özel halk otobüsleri ve minibüslerle sağlayabileceğiniz gibi 24 saat boyunca hizmet veren taksilerle de ulaşabilirsiniz.

Mardin Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Mardin’de yer alan birçok otobüs firmasının yolcularının Mardin Otogarı’na ulaşımını ücretsiz bir şekilde sağlayabilecekleri servisleri bulunmaktadır. Bu ücretsiz yolcu servisleri otobüs firmalarının yazıhanelerinin önünden yolcu alımı yapmaktadır. 

Mardin Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden yolcu alımı yapan 1 numaralı özel halk otobüsüyle kolay ve ekonomik bir şekilde otogara ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Şehrin birçok noktasından geçen halk otobüsü ile otogara ulaşımınızı gece yarısına kadar dilediğiniz saatte gerçekleştirebilirsiniz. 

Mardin Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehir merkezinin yanı sıra İstasyon, Kabala ve Yedikardeş gibi çevre ilçe ve köylerden de yolcu alımı yapan minibüslerle de Mardin Otogarı’na kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Mardin Otogarı İletişim Bilgileri

Mardin Otogarı yol tarifi, firmaların sefer saatleri gibi birçok bilgiye ulaşmak ve otogardaki otobüs firmaları ile iletişim kurmak için haftanın her günü ve her saati terminal müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz. 

Mardin Otogarı Telefon: 0482 212 15 49

Mardin Otogarı Adres: Mardin-Batman Karayolu Kamor Mevkii Merkez/MARDİN

Mardin Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mardin Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.