Manisa Otogarı Otobüs Bileti

Manisa Otogarı

Manisa Otogarı Hakkında

Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan ve İzmir’den sonra ikinci en büyük şehri olan Manisa’nın gelen ziyaretçiler sebebiyle her geçen gün artış gösteren şehirlerarası karayolu ulaşım ihtiyacı Manisa Otogarı aracılığıyla karşılanmaktadır. Yeni haliyle 2014 yılında hizmete açılan Manisa Otogarı, şehir merkezine 1,5 km uzaklıkta, 100.000 m²’lik geniş bir alana inşa edilmiştir. 18 bilet gişesi ve 40 otobüs peronu ile hizmet veren otogar, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kafe, restoran, hediyelik eşya mağazaları, bekleme salonları ve ATM’ler gibi olanaklar da sunmaktadır. Birçok yerel ve ulusal otobüs firmasının hizmet verdiği Manisa Otogarı’ndan başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye’nin birçok iline günün 24 saati seferler düzenlenmektedir. Manisa Otogarı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için bilet.net’te bulunan onlarca otobüs firmasını inceleyebilirsiniz.

Manisa Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Şehrin merkezinde Mimar Sinan Bulvarı üzerinde yer alan Manisa Otogarı’na dilerseniz, Manisa Otogarı yol tarifi alarak yürüyerek de gidebileceğiniz gibi belediye otobüsleri, halk otobüsleri, minibüsler ve taksilerin yanı sıra otobüs firmalarının servis araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Manisa Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım 

Şehrin yoğun yerlerindeki duraklardan yolcu alımı yapan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri otogara sabah 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında sefer düzenlemektedir. 

Manisa Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Manisa Otogarı’na hem şehir merkezinden hem çevre ilçe ve köylerden yarım saatte bir sefer gerçekleştiren minibüsleri kullanarak da rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Manisa Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinde bulunan taksi duraklarından bulunduğunuz noktaya çağırabileceğiniz araçlarla kısa bir yolculuğun ardından Manisa Otogarı’na konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Günün 24 saati taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Manisa Otogarı'na Yolcu Servisleri ile Ulaşım

Otobüs bileti aldığınız firmanın yolcularına sağladığı ücretsiz servislerle de otobüs terminaline rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolcu servislerinin sefer saatleri ile ilgili bilgi almak için otobüs firması ile iletişime geçebilir veya web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Manisa Otogarı İletişim Bilgileri

Otobüs firmaları, sefer saatleri gibi konularda bilgi almak için haftanın her günü, her saati otogar yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Manisa Otogarı Telefon: 0236 231 15 04

Manisa Otogarı Adres: Arda Mah. Mimar Sinan Bulvarı Merkez / Manisa

Manisa Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Manisa Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.