Kütahya Otogarı Otobüs Bileti

Kütahya Otogarı

Kütahya Otogarı Hakkında

Kütahya’nın artan şehirler arası kara yolu ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere Kütahya Otogarı 2010 yılında şehir merkezine 4 km uzaklıkta 70.000 m2lik bir alana yeniden inşa edilerek yolcuların hizmetine açılmıştır. Modern bir görünüme sahip olan ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Kütahya Otogarı, yolculara seyahatleri öncesi birçok hizmet sunmaktadır. Otogarda bekleme salonu, restoran, büfe, cafe, WC ve ATM’lerin yanı sıra yolcuların seyahat öncesi sevdiklerine armağanlar alabileceği hediyelik eşya mağazaları da bulunmaktadır. 17’si giden otobüsler için 8’i gelen otobüsler için olmak üzere toplam 25 peronu bulunan otogar, 36 yazıhanesi ile de şehirlerarası karayolu ulaşımı ihtiyacını karşılayacak şekilde faaliyet göstermektedir. Otogarın 165 araba, 165 otobüs kapasitesine sahip geniş bir otoparkı da bulunmaktadır.  Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinden direkt otobüs seferleri düzenlenen otogarda, Kütahya merkezli otobüs firmaları bulunmaktadır.

Kütahya Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunan otogara şehir merkezinden ulaşım için şehir merkezinden ve çevre ilçelerden kalkan otobüs firmalarının servis araçlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca minibüs, taksi veya özel araçlarla da çok kısa süren bir yolculuk sonunda otogara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kütahya Otogarı'na Servis ile Ulaşım

Kütahya Otogarı’na, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının servis aracıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs firmalarının servis saatleri ve güzergahları ile ilgili detaylı bilgiye seyahat edeceğiniz otobüs firmasını arayarak veya web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Kütahya Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Kütahya Otogarı’na, otogar ile ilçeler ve şehir merkezi arasında sefer düzenleyen minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Size en yakın minibüs hattını tercih ederek otogara ulaşımınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kütahya Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezine 4 km gibi yakın bir mesafede konumlanmış olan Kütahya Otogarı’na rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak için taksileri de tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan taksi duraklarından çağıracağınız araç ile kısa sürede otogara ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Kütahya Otogarı İletişim Bilgileri

Kütahya Otogarı yol tarifi, seferler, otogar hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda haftanın her günü 24 saat boyunca otogar yetkilileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kütahya Otogarı otobüs bileti satın alma işlemleri için günün her saati bilet.net üzerinden her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kütahya Otogarı Telefon: 0274 223 60 96

Kütahya Otogarı Adres: Perli Mahallesi, Kütahya Yeni Otogarı, 43100 Merkez/Kütahya 

Kütahya Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kütahya Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.