Kırklareli Otogarı Otobüs Bileti

Kırklareli Otogarı

Kırklareli Otogarı Hakkında

Yapımına 2017 yılında karar verilen Kırklareli Otogarı, 2000 yılında inşası tamamlanarak hizmete açılmıştır. Yapı yukarıdan bakıldığı zaman ay yıldız biçiminde görülecek şekilde tasarlanmıştır. Hem Türkiye genelinde hem yerel olarak faaliyet gösteren firmalara ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında Bulgaristan ve Yunanistan’a yapılan seferlerde buradan kalkmaktadır. Bundan dolayı bavulların kontrol edildiği bir alan da mevcuttur. 15bin m2 alan üzerine inşa edilen otogar planına akaryakıt istasyonu ve tır parkı da dahil edilmiştir. 

Otogarda 16 adet ofis ve bilet satış gişesi ile standı, 28 dükkân yer alıyor. Gelen ve giden yolculara 15 peronla hizmet verecek tesiste 19 araçlık taksi durağı da yer alıyor. Bebek bakım odası, çeşitli bankaların ATM’leri, WC, kafeterya, market ve mescit sunulan diğer olanaklardır. Engelliler için tuvalet yanında bebek bakım odası da kullanıma hazırdır. 70 araçlık otopark ve 6 araçlık bekleme alanı da tesis içinde yolcu ve yakınlarının hizmetindedir. Yolcuların yolculuk öncesi ve sonrası bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri olanaklar mevcuttur. Ayrıca otogar hafta sonu, resmi ve dini tatillerde de hizmet vermektedir. 

Kırklareli Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Kırklareli Otogarı otobüs bileti alımı yaptıktan sonra şehir merkezine uzaklığı 1 km olan otogara kişisel aracınız, dolmuş ve minibüs seferleri veya taksi ile ulaşabilirsiniz. 

Otogara gelen dolmuş ve minibüsler ile şehir içerisinde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Terminale özel araçlarıyla gelenler için bekleme ve park alanları mevcuttur. Otobüs firmalarının sunduğu servis hizmetleri konusunda bilgileri satış ofislerinden alabilirsiniz.

Otogar Taksi, otogarda müşterilerine hizmet vermektedir. (0 288) 214 83 85 telefon numarasını kullanarak Otogar Taksiye ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Otogarı yol tarifi, otogar şehir merkezinde olduğundan dolayı kolaydır. Mustafa Kemal Bulvarı ile Nüshet Somay Cad. kesişme noktasında kalan otogar Tarihi Mezarlık karşısındadır.

Kırklareli Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar yönetimine her türlü soru veya yaşanabilecek problemlerle ilgili iletişime geçilebilmektedir. 

Kırklareli Otogarı Adresi: Karacaibrahim Mah. Mustafa Kemal Blv. No:51 Kırklareli

Kırklareli Otogarı Telefon Numarası ise (0 288) 214 32 09’dur.

Kırklareli Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.