Kastamonu Otogarı Otobüs Bileti

Kastamonu Otogarı

Kastamonu Otogarı Hakkında

Kastamonu Otogarı, Karadeniz’in önemli ulaşım bölgesine sahip Kastamonu’ya 1965’te kurulmuştur. Otogar zamanla artan nüfusla birlikte ihtiyaçlara cevap verememeye başlamıştır. Bunun üzerine 2003 yılında yeni otogar hizmete sunulmuştur. 

Yeni yapılan otogar yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İki katlı olarak yapılan otogarın giriş katında yazıhaneler, restoranlar, kadın erkek tuvaletleri, büfeler, marketler ve dükkânlar yer alır. Otogar içerisinde otobüslere ait peronlar düzeni bir şekilde konumlanmıştır. Yolcuların otobüs firmasına ait peronu rahatça bulabilmesi için peronlar numaralandırılmıştır. Kastamonu Otogarı otobüs bileti gişelerinde sizlere yardımcı olacak güler yüzlü personeller bulunur. Otogara ait bekleme salonlarında otobüsünüzün hareket saati gelene kadar dinlenebilirsiniz. 

Kastamonu Otogarı'nda birçok kafeterya ve restoran bulunur. Buralar yemek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kastamonu otogarı içerisinde bulunan dükkânlarda hediyelik eşyalar bulunur. 

Kastamonu Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Kastamonu Otogarı, şehrin en yoğun caddesi üzerinde bulunur. 57. Alay Caddesi üzerinde yer alan Kastamonu otogarına kendi aracınız ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Ayrıca şehrin çeşitli ilçelerinden hareket eden minibüsleri kullanabilir, bilet satın aldığınız otobüs firması ile iletişime geçip servis araçlarıyla otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Kastamonu Otogarı'ndan şehir merkezi ve ilçelerine ulaşım sağlamak için otogar içinde bulunan Kastamonu Otogar Taksi durağını kullanabilirsiniz. Otogar içerisindeki taksi durağı iletişim bilgileri şöyledir: (0366) 215 31 41’dir.

Kastamonu Otogarı İletişim Bilgileri

Kastamonu Otogarı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek otogar yetkilileri bulunmaktadır. 

Kastamonu Otogarı Yol Tarifi: Kuzeykent Mah. Özen Sitesi 2 A /Kastamonu

Kastamonu Otogarı Telefon: 0 (366) 215 45 55

Kastamonu Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kastamonu Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.