Kahramanmaraş Otogarı Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Otogarı

Kahramanmaraş Otogarı Hakkında

Kahramanmaraş, şehirlerarası yolcu taşımacılığında önemli bir yere sahip olan bir ildir. Bu sebeple Kahramanmaraş Otogarı yoğun yolcu trafiğini karşılayabilmek için 2007 yılında yenilenmeye başlamıştır. 2008 yılında yenilenme süreci sona eren otogar 44.000 metre kare alana inşa edilmiştir. Modern bir mimariye sahip olan Kahramanmaraş Otogarı oldukça geniş bir alana sahiptir. Otogar içerisinde 30’a yakın peron bulunmaktadır. Kahramanmaraş Otogarı bilet satın alınacak otobüs firması yazıhanelerinin de yer aldığı büyük bir alana sahiptir. Buraya gelen yolcuların ihtiyaçlarını gidermek amacı ile yapılmış birçok alan yer almaktadır. Bekleme salonu, ATM, kafeterya ve restoranlar yolculara hizmet vermektedir. Ayrıca yolcuların, otogarda yer alan hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapma olanağı da vardır. Kahramanmaraş Otogarı'na en yakın hastane ise 13 kilometre mesafededir. 

Kahramanmaraş Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Oldukça geniş bir alanda konumlanan otogar, şehir merkezinin biraz dışında yer almaktadır. Ancak yolcular diledikleri saatte otogara ulaşım imkanı bulabilmektedir. Kahramanmaraş Otogarı yol tarifi ihtiyacı duyan yolcular için birden fazla ulaşım olanağı sunmaktadır.

Kahramanmaraş Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlanmaktadır. B/36-A, B/36-B numaralı otobüsleri birçok mahalleden geçtiğinden şehir merkezinden otogara gelmek oldukça kolaydır. Akşam 22.30’a kadar otobüs seferleri devam etmektedir. Aynı zamanda 0534 593 90 99 no’lu telefondan otobüs seferleri ile bilgiye ulaşmak mümkündür. 

Kahramanmaraş Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Otobüs dışında şehir merkezinden kalkan minibüsler ile de Kahramanmaraş Otogarı'na ulaşmak mümkündür. Minibüsler de şehrin birçok mahalle ve caddesinden geçtiğinden otogara minibüs İle gelmek kolaydır.  

Kahramanmaraş Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Toplu taşımının yanında taksi ile de otogara ulaşım imkanı bulunmaktadır. Piazza Avm yanında bulunan Maraş Taksi’ye 0536 729 45 45 numaralı telefondan ulaşılabilir.  Oniki Şubat taksi durağına ise (0538) 321 77 53 numaralı telefondan ulaşmak mümkündür. 

Kahramanmaraş Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Kahramanmaraş Otogarı içerisinde yaklaşık 40 otobüs firması yer almaktadır. Bu otobüs firmaları yolcularına rahat bir ulaşım için ücretsiz Servis imkanı sağlamaktadır. Kahramanmaraş Otogarı otobüs bileti alınan otobüs firmasının şehir merkezindeki ofisi önünden ücretsiz servisi olan bir terminaldir.

 

Kahramanmaraş Otogarı İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş Otogarı hakkında her türlü bilgiyi otogar yetkilileri ile görüşerek elde etmek mümkündür. 

Kahramanmaraş Otogarı Telefon: 0344 212 34 78 - 0344 214 11 55

Kahramanmaraş Otogarı Adres: Hacımustafa Mah. Kahramanmaraş Otobüs Terminali

Kahramanmaraş Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanmaraş Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.