Harem Otogarı Otobüs Bileti

Harem Otogarı

Harem Otogarı Hakkında

İstanbul’un en işlek ve hareketli otogarı olan Harem Otogarı, birçok noktaya yakınlığı ve konumu ile dikkat çeker. 1970’li yıllarda artan yolcu trafiği sonrası, otobüs firmalarının kurulmasını sağladığı otogar, o zamandan bu yana büyüyen ve gelişen yapısıyla şehrin en önemli noktalarından biridir. Otogarın içinde; atm cihazları, wc, emanet kabin dolapları, cafe, büfe, restoran, hediyelik eşya satış dükkanları gibi çok sayıda farklı imkanı bulabilirsiniz. İbadetlerinizi mescitte yapabilir, dinlenme alanlarında dinlenebilirsiniz. Otogarda, her şehre ve ilçeye seyahat edebileceğiniz otobüsü bulmanız zor olmayacaktır. 

Harem Otogarı’na Nasıl Ulaşılır? 

Harem Otogarı, eski ve köklü bir otogar olması nedeniyle ulaşım imkanları da oldukça gelişmiştir. Anadolu yakasının merkezi bir noktasında yer alması da yolculara kolaylık sağlayan bir diğer etkendir. Seyahat saatinizi, ulaşım için ayırdığınız bütçeyi ve otogara olan mesafeyi göz önüne alarak opsiyonlardan birini seçebilirsiniz. 

Harem Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Otogara ulaşırken ekonomik ve pratik bir yöntem olan otobüsleri tercih edebilirsiniz. Hareketli bir otogar olması nedeniyle şehrin birçok yerinden, otogara sefer yapan otobüs bulmanız mümkündür. Bu otobüs hatlarını sizin için derledik.

16F Fındıklı Mahallesi - Üsküdar

16M Ataşehir - Üsküdar

16A Pendik - Üsküdar

16U Uğur Mumcu Mahallesi - Üsküdar

320A Samandıra - Üsküdar

12H Kadıköy - Harem/Üsküdar

139 Şile/ŞileYolu - Üsküdar

139A Şile/Ağva - Üsküdar

Harem Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinden otogara ulaşmanın en kolay şekli taksi ile ulaşımdır. Şehrin istediğiniz noktasından, hızlı ve güvenli bir şekilde otogara gidebilirsiniz. Ayrıca  Harem Otogarı yol tarifi aramanıza da gerek kalmadan, taksi sürücüsü tarafından otobüsünüze yetişmeniz sağlanır. 

Harem Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogar bünyesinde bulunan otobüs firmaları, yolcularına kolaylık sağlaması açısından ücret almadan otogara ulaşım sağlayan servis hizmeti verirler. Harem Otogarı otobüs bileti aldığınız firmadan, servislerin saat ve detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Harem Otogarı İletişim Bilgileri

Uzun yıllardır hizmet sunan otogara, ihtiyaç duyduğunuz an ulaşabilmeniz mümkündür.

Harem Otogarı Telefon Numarası: 0212 333 37 63 

Harem Otogarı Adres: Selimiye Mahallesi, Üsküdar Harem Sahil Yolu, Üsküdar/ İstanbul.

Harem Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Harem Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.