Gümüşhane Otogarı Otobüs Bileti

Gümüşhane Otogarı

Gümüşhane Otogarı Hakkında

Gümüşhane Otogarı; 1993 yılında Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Gümüşhane ilinde kurulmuştur. Otogar ise Gümüşhane’nin az nüfuslu bir ilimiz olması itibariyle yapıldığı dönemde küçük bir alanda yapılmıştır. Bugünkü koşullarda otogar kendisinden beklenen ihtiyaçları tam olarak sağlamamaktadır. Otogar içerisinde genelde ulusal alanda çalışan otobüs firmaları fazladır ve bölgesel çalışan firmalar az sayıdadır. Bölgesel çalışan otobüs firmaları, komşu illere seyahat etmektedir ve otogardan Türkiye’nin her bir noktasına tam olarak ulaşım hizmeti verilmemektedir. Otogar içinde; büfe, fırın, yolcu ve otobüs bekleme alanları, peronlar, lavabolar ve yazıhaneler yer almaktadır. Otobüs beklediğiniz esnada hediyelik eşya dükkanından gerekli gördüğünüz hediyelikleri satın alabilirsiniz. Gümüşhane Otogarı'na komşu olarak küçük bir market ve eczane vardır. Bu sayede acil sağlık ve tüketim eşyalarınızı temin edebilirsiniz.

Gümüşhane Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Mevcut otogar, şehirdeki ulaşım noktalarına iki buçuk kilometrelik mesafededir. Bu mesafe ile şehrin en yoğun caddelerine çok yakın bir noktada bulunmaktadır. Böyle otogar için kat edilen mesafe kısa olmaktadır ve çeşitli alternatifler söz konusudur. Gümüşhane Otogarı yol tarifi için çeşitli ulaşım alternatifleri aşağıda açıklanmaktadır.

Gümüşhane Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Gümüşhane Otogarı, yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte şehrin önemli bölgelerine yakın noktada bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel halk otobüsleri  otogarın önünden geçmektedir.  Böylece kolaylıkla ve zaman kaybetmeden otogara erişebilirsiniz.

Gümüşhane Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehrin belirli noktalarından taksi ile otogara ulaşım çok pratiktir. Valiz taşıma problemi için kullanacağınız taksi ideal çözümdür. Böylece çok rahat bir şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogara şehrin belirli bölgelerinden kalkan otobüs firmaları servisleri gitmektedir. Servis saatlerini kontrol ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Otogarı İletişim Bilgileri

Gümüşhane Otogar otobüs bileti alımlarınız ile ilgili; kalkış saati, peron numarası ya da biletinize ait koltuk numarası gibi birçok sorunuz için telefon ile otogarı arayabilirsiniz. Alanında uzman yetkililerin size verdiği cevaplar ile seyahatiniz ile ilgili aklınızda herhangi bir soru kalmadan güvenle yolculuk etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gümüşhane Otogarı Adres: Hasanbey Mah. Daltaban Sanayi Sit/1. Blok No:8/Gümüşhane

Gümüşhane Otogarı Telefon: 0 (456) 213 14 32

Gümüşhane Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşhane Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.