Giresun Otogarı Otobüs Bileti

Giresun Otogarı

Giresun Otogarı Hakkında

Giresun Otogarı; 1980 yılında Giresun’da kurulmuştur ve yaklaşık kırk yıllık bir geçmişe sahiptir. Otogar, Karadeniz Bölgesi’nde sahil yolu üzerinde bulunan şehrin içindedir ve Trabzon, Gümüşhane, Sivas, Erzincan, Ordu gibi illere bölgesel olarak ulaşım sağlayan bir geçiş noktasındadır. Bu sebep ile işletme günümüze kadar kurulduğu yıl ile aynı olanaklarda gelmiş ve büyütülmemiştir. Küçük olduğu için yolcu trafiğini kaldırması noktasında sıkıntılar yaşanmaktadır ve ara ara otogarda tadilatlar yapılmaktadır. Ancak bu yenileme çalışmaları hala tam olarak otogar için yeterli değildir. Yeni bir otogar yapılması kararı gündemdedir. Var olan mevcut otogarda firmalar için peronlar, yolcular ve otobüsler için bekleme alanları, kafe ve restoran bulunmaktadır. Bazı firmalar otogarın yeterince büyük olmamasından dolayı otogara girmek yerine kendi yazıhaneleri üzerinden yolcularını akmaktadır. Otogarda kafe ve restorandan yiyecek ve içecek temin edebilir ya da Giresun fındığı satan dükkanlardan alışveriş yaparak otobüsün kalkış saatini bekleyebilirsiniz. Ayrıca Giresun Otogarı çevresinde sağlık koşullarınız ile ilgili bir durumda başvurabileceğiniz hastane ve eczane imkanınız vardır.

Giresun Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Giresun Otogarı yol tarifi, seyahat edecek yolcuların araştırdığı bir konudur. Otogar şehrin bilinen konumlarına altı kilometre uzaklığındadır. Otogar, Atatürk Bulvarı üzerinde yer alır ve ulaşımı oldukça basit olan bir bölgededir. Otogara konforlu ve sağlıklı ulaşım için birkaç alternatifiniz vardır.

Giresun Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Yapacağınız seyahat deneyimi için otogara çok fazla sayıda olan otobüsleri kullanarak varabilirsiniz. Otobüsler şehrin her bir noktasında sık sefer sayıları ile tercih sebebi olmaktadır.  Bagajınız çok ağır değilse toplu taşıma ile ulaşım keyifli ve hijyenik bir çözüm olacaktır.

Giresun Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Sevdiklerinize kavuşmanız için satın aldığınız Giresun Otogarı bileti ile yapacağınız yolculuk öncesi otogara ulaşmak için en rahat çözüm taksi kullanmak olacaktır. Şehrin her noktasından telefon aracılığı ile çağırdığınız taksi sayesinde otogara ulaşımınız hem hızlanacak hem de konforunuz artacaktır. 

Giresun Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Giresun Otogarı, küçük olduğu ve yeterince imkana sahip olmadığı için otobüs firmalarının ücretsiz servisleri ile ulaşım sorununuz çözülebilir.

Giresun Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar yetkilileri ile iletişime geçmek mümkündür ve yetkililer sayesinde sorularınız cevaplanacaktır.

Giresun Otogarı Adres: Teyyaredüzü Mh. Şht. Tuğg. Bahtiyar Aydın Cd. No:10/Giresun

Giresun Otogarı Telefon: 0 (454) 215 01 27

Giresun Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Giresun Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.