Gelibolu Otogarı Otobüs Bileti

Gelibolu Otogarı

Gelibolu Otogarı Hakkında

Yoğun seyahat faaliyetleri ve büyüyen yolcu ihtiyacını karşılama isteği sonucunda 2000 yılında Gelibolu Otogarı faaliyete açılmıştır. Gelibolu Otogar işletmesi, Çanakkale’nin bir ilçesi olan Gelibolu’da bulunmaktadır. Kara yolu üzerinden ulaşım sağlanan ilçede; hem turizm rotası üzerinde olması ve bu sayede yolcu sirkülasyonun fazla olması hem de bir geniş alanı oluşturması sebebi ile otogar yoğun olarak kullanılmaktadır. Yolculuklar için kullanılan otogar; açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme-içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümleri kapsamakta ve ziyaretçilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ayrıca otogar binasının etrafında yakın mesafede dinlenme parkı ve kafe ile restoranlar bulunmaktadır.

Gelibolu Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Gelibolu Otogarı yol tarifi bölgeyi ziyaret edecek yolcular için önem taşımakta ve merak edilmektedir. Orta büyüklükte olan otogar ilçe merkezine bir kilometre uzaklıktadır. İlçe merkezine olan bu yakın mesafe sebebi ile on dakika içinde yürüyerek ilçede istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Otogara ulaşmak ya da otogardan gideceğiniz noktaya devam etmek için sefer sıklığı fazla olan toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

Gelibolu Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogarın çevresinde bulunan taksiler ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Gelibolu Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogara her saat başı sefer düzenleyen ve yakındaki ilçelerden hareket eden iki farklı firmanın servis araçlarıyla otogara ulaşma imkanınız mevcuttur.

Gelibolu Otogarı İletişim Bilgileri

Gelibolu Otogarı otobüs bileti ve otogar ile ilgili konumu, olanakları, bilgileri ya da seyahatiniz hakkında aklınıza takılan sorular için belirtilen numaradan yetkilileri arayabilir ve profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Gelibolu Otogarı Adres: Camiikebir Mah. 17500 Gelibolu/Çanakkale

Gelibolu Otogarı Telefon Numarası: 0 (286) 566 58 20

Gelibolu Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gelibolu Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.