Erzincan Otogarı Otobüs Bileti

Erzincan Otogarı

Erzincan Otogarı Hakkında

Erzincan Otogarı 2012 yılı itibariyle geniş bir alanda kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Merkeze yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklığa kurulan otogarda birçok imkan mevcuttur. Yeni olması sebebiyle şık bir yapıya sahip olan otogar içerisinde birden fazla restoran ile market bulunmaktadır. Bunun yanında otogar içerisinde eczane, ibadethane, tuvalet, bebek bakım odası, bekleme salonu gibi hizmet alanları da yer almaktadır. Ayrıca banka işlemleri için çok sayıda ATM’de otogar içerisinde hizmete sunulmuştur. 

Geniş bir alan üzerine kurulu olan Erzincan Otogarı, hem havaalanına hem de devlet hastanesine yakındır. Erzincan Havalimanı’na araçla yaklaşık 10 dakika mesafededir. Erzincan Devlet Hastanesi ile otogar arasında ise 5 kilometrelik mesafe vardır. Bu mesafe süresi araçla 10-12 dakika aralığında değişmektedir. 

Erzincan Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

2012 yılında yapımı tamamlanan ve hizmete açılan otogarın merkeze uzaklığı 5 kilometredir. Ancak otogara ulaşım noktasında çok sayıda otobüs, minibüs ve taksi hizmet vermektedir. Bu araçlar ile 10 dakika – 45 dakika süre aralığında otogara ulaşmak mümkündür. 

Erzincan Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezi güzergahını gezen birçok otobüs için son durak otogardır. Bu nedenle otogara gidişler oldukça hızlı ve kolay olabilmektedir. Çok sayıda otobüs hattının geçtiği otogara minibüs ve halk otobüsleri de seferler düzenlemektedir. 

Erzincan Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogara en kolay ulaşım yollarından bir tanesi kuşkusuz taksilerdir. Erzincan merkezinde çok sayıda taksi durağı bulunmaktadır. Bu sayede otogara en uzak bölgelerden taksi ile varış süresi 30 dakika kadar olabilmektedir. 

Erzincan Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Ücretsiz servis ile otogara ulaşım sağlamak, yolcular tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Firma hizmetlerinden olan ücretsiz servisler; firma şubeleri ile çevre illerden hareket ederek otogara varmaktadır. 

Erzincan Otogarı İletişim Bilgileri

Erzincan Otogarı otobüs bileti işlemleri, otogara varış, peron bilgisi, istek, şikayet ve öneri gibi birçok talep için telefon ile otogar yetkilileriyle 7/24 iletişim sağlanabilmektedir. 

Erzincan Otogarı Telefon: 0446 214 16 03 

Adres: Cengiz Topel Mah. Erzincan Otogar Yolu Yoğurtlu Belediyesi, 24036 Merkez / Erzincan 

Erzincan Otogarı Yol Tarifi: Havalimanı ile otogarı birleştiren E80 yolu üzerinde kalmaktadır. Erzincan Sanayi Sitesi ile otogarı E80 yolu ayırmaktadır. 

Erzincan Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.