Elazığ Otogarı Otobüs Bileti

Elazığ Otogarı

Elazığ Otogarı Hakkında

Türkiye’nin en eski otogarlarından biri olan Elazığ Otogarı (EŞTİ), var olan yapısı ile şehre hizmet vermeye devam etmektedir. Otogarın eski olması sebebiyle yetkililer tarafından 2012 yılında yeni otogar yapılmasına karar verilmiş ve 2013 yılında bunun müjdesi halka verilmiştir. Henüz yeni otogara kavuşamayan Elazığ halkı, eski otogarlarını kullanmayı sürdürmektedirler. 

Eski olmasına rağmen otogar içerisinde çok sayıda hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları eczane, market, tuvalet, ibadethane ve restoran şeklindedir. Ayrıca otogar içerisinde ve çevresinde banka işlemlerini karşılamak adına yeterli sayıda banka ATM’si yer almaktadır. Otogarın bir diğer avantajı ise merkezi yerlere ve hastanelere uzak olmamasıdır. Öte yandan otogarda, yolcular için sefer saatlerine kadar kalabilecekleri merkezi salon da bulunmaktadır. 

Elazığ Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Elazığ Otogarı’na ulaşım oldukça hızlı ve kolaydır. Şehir içinde konumlanan otogar, birçok merkezi yere yürüme mesafesindedir. Bunun yanında otogara şehrin her bölgesinden ulaşım araçlarıyla gitmek mümkündür. 

Elazığ Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım 

Otogara şehrin merkezi ilçelerinden belediye otobüsleri, minibüs ve halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. En fazla yarım saat aralıklı olan bu otobüsler merkezin tüm bölgelerinden kalkışlar yapmaktadırlar. Merkezde bulunmayan ilçelerden otogara geçiş ise minibüslerle gerçekleştirilmektedir.  

Elazığ Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehir genelinde taksi kullanımının en çok yapıldığı bölge otogardır. Taksi ile şehrin en uzak yerinden en fazla 45-50 dakika süre içerisinde Elazığ Otogarı'na varmak mümkündür. 

Elazığ Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogara ulaşım olarak bir diğer tercih aracı ise ücretsiz servislerdir. Ücretsiz servisler ise firmalara tarafından müşterilerine sunulan hizmetler arasındadır. Bu servisler ile firmaların şubelerinden ve civar ilçelerden otogara ücretsiz gidebilmek mümkündür.

Elazığ Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar ile ilgili detay ve bilgilerin tamamı, otogar personeli tarafından öğrenilebilmektedir. Telefon ile arama yapılarak gerekli soru, görüş ve öneriler işletme ile paylaşılabilmektedir. Aynı zamanda Elazığ Otogarı bilet işlemleri için de irtibat kurulabilmektedir. 

Elazığ Otogarı Telefon: 0424 238 24 90 

Elazığ Otogarı Adres: Sanayi Mah. 23300 Merkez / Elazığ

Elazığ Otogarı Yol Tarifi: Otogar, Elazığ çevre yolundan Cahit Dalokay Bulvarı’na bağlanarak ulaşılabilir olmaktadır. 

Elazığ Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.