Denizli Otogarı Otobüs Bileti

Denizli Otogarı

Denizli Otogarı Hakkında

Denizli Otogarı, Denizli ili sınırları içerisinde yer alan bir şehirlerarası otobüs terminalidir. 1970 yılında kurulan ilk otogar gelişen şehrin ve artan nüfusun ihtiyacını karşılayamadığı için 2014 yılında baştan ayağa yenilenerek tüm vatandaşları için hizmete tekrardan açılmıştır. 35 bin metrekare üzerine konumlandırılmış ve 3 katlı olarak tasarlanan otogar içerisinde otobüsler için sağlanan büyük bir bekleme ve sefer alanı ayrılmıştır. 33 perondan oluşan otobüs park alanları içerisinde yer alan ulaşım firmaları Türkiye’nin farklı noktaları için aktarmasız olarak ulaşım imkanları sunmaktadır. Bunun yanı sıra otobüs şoförlerinin de dinlenebileceği pek çok mola alanı yer almaktadır. 

Yolcular içinse pek çok kafeterya, büfe, restoran imkanları yer almaktadır. İbadet alanları, WC’ ler, dinlenme alanları da yolcuların kullanımı için hizmete sunulmuştur. 

Otogar içerisinde beklerken vakit geçirebilecek hediyelik dükkanlar, marketler ve küçük AVM benzeri yapılar yer almaktadır. 

Bilet.net, Denizli Otogarı otobüs bileti alma, değiştirme, iptal etme ve diğer tüm otobüs bileti işlemlerinin gerçekleştirilmesinde yolculara destek sağlamaktadır. 

 

Denizli Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Denizli otogarı yol tarifi  haritalar üzerinden rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada yer almaktadır. Denizli’ de yer alan turistik alanlar sayesinde sıkça ziyaret edilen Denizli şehri, gelen konukları için şehir merkezine ve turistik alanlara kolay ulaşım imkanları sunmaktadır. Denizli otogarı şehir merkezine 1 km uzaklıkta olması sebebiyle de yürüyerek ulaşmakta mümkün olan seçenekler arasındadır. Otogar şehir merkezine yaklaşık 10-15 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındadır. 

Denizliği Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Denizli Otogarı'na ulaşım için şehrin belirli noktalarından hareket eden otobüsler kullanılabilir. Şehirde yer alan ilçelerden doğrudan otogara sefer düzenleyen minibüsler bulunmaktadır. Belirli saatlerde bu minibüsleri takip ederek ulaşım sağlanabilir.

Denizliği Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogara ulaşım sağlayabilmek için şahsi araçlar veya taksiler de kullanılabilmektedir. Denizli Otogarı'na ulaşım sağlanması için kullanılabilecek en yakın taksi durağı iletişim numarası: 0537 246 81 41’dir. 

Denizliği Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Denizli Otogarı, şehir merkezine yakın konuşlanması sebebiyle de şehir merkezi ve yakın ilçelere ise ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Denizli otogarından bilet temin edilmesi sonrasında ücretsiz servis imkanlarından faydalanılabilir.

 

Denizli Otogarı İletişim Bilgileri

Denizli otogarı, yolculara ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sebepten her an için iletişim numaraları aracılığıyla hizmet alabilmek mümkündür. 

Otobüs saatleri, otobüs seferleri, gidilmek istenen şehre en yakın saatli otobüs bileti, otobüs bileti temini ve otobüs bileti iadesi şartları ile uygulanan prosedür bilgilerine ve Denizli Otogarı'ndan hangi şehirlere aktarmasız şekilde ulaşılabileceği bilgisine kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. 

Denizli Otogarı yetkilileri yolcu ve müşteri memnuniyeti için titizlikle çalışmakta ve her an iletişim imkânı sağlamaktadır.

Denizli Otogarı Adres: Sümer Mahallesi, İzmir Bulvarı, No:32, 20020, Merkez/ Denizli 

Denizli Otogarı Telefon Numarası: (258) 261 10 88

Denizli Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Denizli Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.