Çorlu Otogarı Otobüs Bileti

Çorlu Otogarı

Çorlu Otogarı Hakkında

Çorlu, Tekirdağ karayolu üzerinde bulunması ile otogarı sıklıkla kullanılan ilçelerin başında gelmektedir. Çorlu Belediyesi bu noktada gelen ziyaretçileri karşılayabilmek için büyük bir otogara gereksinim duymuşlardır. Tüm gerekçelerin sonucunda 2001 senesinde Çorlu Otogarı açılmıştır. Otogar, ilçede bulunan askeri birlik etkisi ile de bölgesel ve öncü olarak bilinen fazla sayıda firmanın kullandığı bir konumdadır. Otogar kapsamında küçük bir büfe, bay ve bayan tuvaletler, üç adet yazıhane, mescit, yolcu ve otobüs bekleme bölümleri kendi yerlerini almıştır. Ayrıca Çorlu Otogarı yakınında süpermarket imkanı vardır. Yine otogar içinde ve yakın mesafede bulunan hediye ürünler satan dükkanlardan sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Çorlu Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Çorlu Otogarı yol tarifi kolay olmakla beraber otogar, ilçe merkezine yakın bölgede olup iki buçuk kilometre uzaklıktadır. Bulunduğu konumdan dolayı otogar için kullanılabilecek ulaşım yöntemleri çeşitlenmektedir. Bunlardan en önemlisi yürüyerek kısa mesafelere ulaşım imkanınızın var olmasıdır.

Çorlu Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Pek çok sayıdaki otobüsler ve özel dolmuşlar ile otogardan ilçede ya da ilde istediğiniz konuma veya tam tersi istikamete gitme olasılığınız vardır.

Çorlu Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogarın hemen yakınında bulunan Çorlu Taksi Merkezi’nden uygun olan araçla dilediğiniz noktaya kolay ve keyifli yolculuk yapma şansınız mevcuttur.

Çorlu Otogarı İletişim Bilgileri

Çorlu Otogarı otobüs bileti işlemleri, otogarda bulunan hizmetler, emanet prosedürleri veya seyahat ile ilgili sorularınız için iletişim bilgilerinden kuruma ulaşabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan bilgileri merak ettiğiniz konu ile ilgilenen yetkili kişilerden rahatlıkla edinebilirsiniz.

Çorlu Otogarı Adres: Şeyh Sinan, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Otogarı Telefon Numarası: 0 (282) 654 14 47

Çorlu Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çorlu Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.