Çeşme Otogarı Otobüs Bileti

Çeşme Otogarı

Çeşme Otogarı Hakkında

Çeşme Otogarı yeniden ele alındığı döneme kadar firmaların sadece şubelerinin olduğu ve yolcu aldıkları küçük bir birimdi. Fakat değişen çağ ve Çeşme’nin doğasının yurt dışında da popülerliği artması üzerine 1980 yılında Çeşme Otogarı resmi olarak yapılmış ve kullanıma açılmıştır. Otogar, İzmir’e sefer düzenleyen otobüs firmalarının güzergahında bulunmaktadır. Sadece bölgesel firmalar değil geniş kitlelere hitap eden firmaların da İzmir rotasında olmazsa olmaz konumlarındandır. Otogarda büyük olmayan büfe, yolcu ve vasıta bekleme kısımları, tuvaletler ve bir adet yazıhane yer bulmaktadır. Otogara çok uzak olmayan mesafede petrol istasyonu, eczane, otel ve market imkanınız vardır. Ege’nin bu küçük tatlı ilçesinde aracınızı beklerken otogarda dinlenebilir ve yiyecek ile içecek ihtiyacınıza ulaşabilirsiniz.

Çeşme Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Çeşme Otogarı yol tarifi otogarın oldukça ulaşılabilir bir konumda bulunmasından dolayı kolaydır. İlçe otogarı çok sayıda yolcu ağırladığından ulaşım opsiyonları çeşitlidir. 

Çeşme Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Çeşme Otogarı ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda olduğu için merkezden ya da otogardan her on beş dakikada bir kalkan minibüsler ile ulaşım sorun olmaktan çıkmaktadır. Toplu taşıma içerisinde kart ve nakit ödeme imkanı vardır. Yaya olarak ilçe içerisine yol kat etmek olasıdır. 

Çeşme Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Konforunuz ve uzak mesafeler için ticari araç seçenekleriniz vardır. Otogar önündeki taksi durağı ya da ilçe merkezindeki alternatif taksiler tercih edilebilir.

Çeşme Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otogara ulaşımda diğer bir alternatif ise otogara sefer yapan ilçeler arası servisler olabilir. Yoğun yolcu sirkülasyonu sebebi ile hizmet veren servislere firmaların iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Çeşme Otogarı İletişim Bilgileri

Otogarı kendi iletişim numaralarından arayarak seyahat ve Çeşme Otogarı bilet gibi konularda yardım alabilir ve ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. 

Çeşme Otogarı Adres: Musalla Mahallesi, 2122. Sk. No:94, 35930 Çeşme/İzmir

Çeşme Otogarı Telefon Numarası: (0232) 712 64 99

Çeşme Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çeşme Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.