Çankırı Otogarı Otobüs Bileti

Çankırı Otogarı

Çankırı Otogarı Hakkında

Çankırı Otogarı, şehir merkezine 1 km kadar uzaklıkta inşa edilmiş ve 2011 yılında halkın hizmetine açılmıştır. Genel alanı için 8.200 metrekare yer ayrılan otogar, 5.867 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Çankırı nüfusunun az olmasından dolayı çok fazla otobüs firması ile çalışma ihtiyacı olmamıştır. Terminal 3 otobüs firması ile birlikte çalışmaktadır ve direkt seferlerin yanı sıra aktarmalı ulaşımlar da yapılabilmektedir. İçerisinde ferah bekleme salonları, hijyenik tuvaletleri, bebek bakım yerleri, namaz ve abdest alanları bulunmaktadır. Çankırı Otogarı otobüs bileti işlem alanlarında bilet ile ilgili sorunlarınızı çözebilirsiniz. Otogarda 8 adet dükkân, 3 adet lokanta, emanet odası, nikah salonu ve kafeler bulunmaktadır. Otogar, Kızılırmak Devlet hastanesine 4 dakikalık mesafededir.

Çankırı Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Merkeze 1 km uzaklıkta bulunan terminale birçok farklı seçenekle kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Bu ulaşım seçeneklerini başlıklar altında inceleyebiliriz.

Çankırı Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Çankırı’da 7 adet otobüs hattı ile 06:20-23:00 saatleri arasında şehre ulaşım hizmeti vermektedir. Terminal- TOKİ hattı ve Yeni Hastane- Yenice köy- Terminal- Kenbağ Hattı ile otogara ulaşmanız mümkündür. Belediye otobüsleri ile yolculuk yapmak için otobüs kartı kullanımı şart koşulmuştur. Bu kartlara şehir merkezinde para yükleyebileceğiniz gişelerin bulunduğu yerler şu şekildedir; Yeni Hastane, Yeni Cami ve Belediye Bölgesi.

Çankırı Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Sefer sayıları daha sık olan bu araçlarla otogara ulaşım sağlamanız mümkündür.

Çankırı Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Bilet satın aldığınız otobüs firmasının terminale sefer düzenleyen özel servislerinden yaralanabilirsiniz.

Çankırı Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otobüs ve minibüslerin sefer ve hat eksikliğinden dolayı taksiler Çankırı’da tercih edebileceğiniz en iyi ulaşım hizmetlerindendir. Hemen her ilçesinde erişebileceğiniz taksi durakları ile rahatça terminale ulaşabilirsiniz.

Çankırı Otogarı İletişim Bilgileri

Çankırı Otogarı güler yüzlü ve yardımsever terminal yetkilileri ile yıllardır yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi otogar personeli ile paylaşabilir ve mevcut hizmetin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Terminal ile iletişim kurabilmek ya da terminale ulaşabilmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. 

Çankırı Otogarı Yol Tarifi: Abdulhalik Renda Mahallesi, Bayramlar Sk. No:4, 18200 Çankırı Merkez/Çankırı

Çankırı Otogarı Telefon: (286) 212 5888

Çankırı Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çankırı Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.