Bolu Otogarı Otobüs Bileti

Bolu Otogarı

Bolu Otogarı Hakkında

Bolu, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan, yerli ile yabancı turistlerin uğrak durakların biridir. Bu sebep ile Karadeniz turizmine de katkı sağlamak için 2010 yılında Bolu Otogarı açılmıştır. Otogarı mevcut büyüklüğünden ve konumundan dolayı yerel ve büyük çok fazla firma kullanmaktadır. Bu firmalar arasında; Metro Turizm, Seç Turizm, Köksallar Turizm, Ben Turizm, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Adıyaman Gülaras, Vangölü Turizm gibi kuruluşlar örnek gösterilebilir. Yeni otogar içinde pek çok opsiyonu ile Bolu halkına ve yolculara hizmet vermektedir. Otogarda Necip Fazıl Terminal Mescidi, lavabolar, açık ve kapalı olmak üzere çift olanak sunan bekleme alanları vardır. Ayrıca farklı bankaların ATM’leri, hediyelik eşya satan mağazalar, revir, zabıta odaları ve restoranlar ile yolcuların bir otogarda bulması gereken her bir fonksiyona hizmet veren birimler bulunmaktadır. Otogar çevresinde üç adet petrol istasyonu ve bir adet büyük alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Bolu Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Bolu Otogarı yol tarifi otogarın şehre olan uzaklığından dolayı farklı şekillerde aktarılabilir. Bolu merkezine bir buçuk kilometre mesafede yer almaktadır. Ancak bu konu da yetkililer tarafından titizlikle düşünülmüş ve ulaşım için farklı opsiyonlar temin edilmiştir.

Bolu Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım 

Bolu merkez konumunda yarım saat ara ile hareket eden otobüs ve minibüsleri otogara gelebilmek için gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Toplu taşıma ulaşım için pratik ve ekonomik bir yöntem olacaktır.

Bolu Otogarı'na Taksi ile Ulaşım 

Otogar yanında bulunan Bolu Terminal Taksi ya da çeşitli taksiler ile yanınızdaki bagajlarınızı yorulmadan konforlu bir şekilde taşıyarak otogara olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Bolu Otogarı İletişim Bilgileri

Bütün koşullar ve gereklilikler düşünülerek modern mimari anlayışı ile tasarlanan yeni otogara fiziksel olarak ulaşmadan önce Bolu Otogarı otobüs bileti ve ilgili firmalar, konaklama, yeme-içme ve daha birçok sorunuzu alanında uzman otogar yetkililerine iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Bolu Otogarı Adres: Paşaköy Mahallesi, 14300 Merkez/Bolu 

Bolu Otogarı Telefon Numarası: 0 (374) 274 14 50

Bolu Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bolu Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.