Bodrum Otogarı Otobüs Bileti

Bodrum Otogarı

Bodrum Otogarı Hakkında

Bodrum, Türkiye’nin hem yurt dışından hem de yurt içinden en çok talep gören tatil merkezlerinden biridir. Muğla’nın en kalabalık ilçesi nedeniyle yoğun rağbet gören ilçede 1995 yılında ilk otogar açılmıştır. İleri dönemde durmaksızın artan yolcu sayıları ile yenilenmiş ve bugün mevcut olan Bodrum Otogarı halini almıştır. Yeni otogar, Muğla Belediyesi tarafından işletilmektedir ve birçok hizmete sahiptir. Otogar üst katta restoran, alt katta dört adet büfe, lostra, berber, emanet hane, wcler, dinlenme alanları, revir, Muğla El Sanatları Dükkanı’na ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum Otogarı, şehirler arası ve şehir içi fazla sayıda firmanın günlük ziyaret noktasıdır. Şehirler arası yirmi peron ve on iki yazıhanesi vardır. Otogar büyük olmakla birlikte araçlar için elektrikli şarj istasyonu da sahiptir. Otogar küçük bir alanda inşa edilmiş olmasına karşın büyük ziyaretçi sayısına hizmetleriyle ve imkanlarıyla karşılamaktadır.

Bodrum Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Bodrum Otogarı’na ulaşım her açıdan detaylı şekilde düşünülmüş ve planlanmıştır. Bodrum Otogarı yol tarifi konusunu merak eden yolcular için farklı ulaşım opsiyonları açıklanmıştır. 

Bodrum Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Belediyenin otobüs ağları ve araçları ile Muğlakart sayesinde ekonomik bir yolla otogara ulaşmanız mümkündür. Otobüsler otogar önünden hareket etmektedir.

Bodrum Otogarı'na Kiralık Araç ile Ulaşım

İlçe merkezinde var olan araç kiralama firmaları ile anlaşarak seyahatiniz süresince kullanacağınız bir araç kiralayabilirsiniz.

Bodrum Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogar taksi seçeneği ile kişisel bir ulaşım deneyimi yaşayabilirsiniz. Otogar binasının dışında taksi durakları mevcuttur.

Bodrum Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Pek çok firmanın ücretsiz servisleri ulaşım sorununuzu çözmek için otogarda bulunmaktadır. Konaklama sağlayacağınız işletmelerin servis imkanlarını da gözden geçirebilirsiniz.

Bodrum Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar ile iletişime geçmek oldukça rahat bir işlem olup bunu yetkili çalışanlar ile Bodrum Otogarı otobüs bileti ile ilgili sorularınızı konuşabilirsiniz. Ancak direkt ulaşabileceğiniz kişisel telefon yerine arayabileceğiniz, soru sorabileceğiniz veya bilgi alabileceğiniz otogar iletişim telefonu tek bir hat üstüne toplanmıştır ve sorularınız için bu telefonu kullanabilirsiniz.

Bodrum Otogarı Adres: Torba Mahallesi Rıza Anter Caddesi, 3012. Sokak No : 1 48400 Bodrum, Muğla, Türkiye

Bodrum Otogarı Telefon Numarası: 444 48 01

Bodrum Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.