Bitlis Otogarı Otobüs Bileti

Bitlis Otogarı

Bitlis Otogarı Hakkında

Bitlis, uzun zaman kendisine ait otogarı bulunmayan tek şehir konumundaydı. Bu durum yıllar içerinde artan yolcu sayısını karşılamaya yetmemiştir. Bu neden ile 2011 senesinde yapılan yatırımlar ile var olan mevcut bir binaya otogarın taşınması kararlaştırılarak  Bitlis Otogarı kurulmuştur.  Var olan bu otogarda kafe, beklenme alanları, ortak kullanımlı wc ve otobüs peronları bulunmaktadır. Otogarda bulunan çay ocağını kullanarak seyahatiniz için beklerken yiyecek ve içecek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bitlis Otogarı’ndan geçiş yaparak; Ağrı Otogarı, Muş Otogarı, Siirt Otogarı, Batman Otogarı, Kurtalan Otogarı, Erçiş Otogarı, Gevaş Otogarı, Hopa Otogarı, Adilcevaz Otogarı, Tatvan Otogarı, Patnos Otogarı gibi çevredeki ulaşım noktalarını kullanabilirsiniz.

Bitlis Otogarı otobüs bileti fiyatları, otobüs firmaları ve sefer saatleri gibi pek çok bilgiye bilet.net aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bitlis Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Mevcut otogar kent merkezinden yirmi kilometre uzaklıkta, Bitlis Tatvan karayolunun Bitlis Muş kavşağındadır. Uzaklıktan kaynaklanan bu durum Bitlis Otogarı yol tarifi ve ulaşım için çeşitli alternatifler sunmayı gerektirmektedir. 

Bitlis Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Kent merkezinden belirli saatlerde hareket eden otobüs ve minibüsleri otogara gelmek için tercih edebilir ve sonrasında ulaşım vasıtalarını değerlendirebilirsiniz.

Bitlis Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Bitlis'te hizmet veren taksi duraklarından otogara ulaşım sağlanabilmektedir.

Bitlis Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Kent merkezi ile otogar arasındaki mesafeden dolayı otobüs firmaları ücretsiz servislerini kullanıma açmıştır. Böylece ekonomik ve hızlı bir yöntem ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bitlis Otogarı İletişim Bilgileri

Kara yolları taşımacılığı ile planladığınız seyahatiniz için ilgili aklınızdaki sorulara otogara ait iletişim telefonunu arayarak nitelikli ve yetkin çalışanlar aracılığıyla cevaplar bulabilirsiniz. 

Bitlis Otogarı Adres: D300 Otoyolu, Sıra Sokak, 13200 Tatvan/Bitlis

Bitlis Otogarı Telefon Numarası: 0 (434) 827 72 21

Bitlis Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bitlis Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.