Bingöl Otogarı Otobüs Bileti

Bingöl Otogarı

Bingöl Otogarı Hakkında

Komşu büyük şehirlerdeki ulaşım ağları sebebiyle Bingöl, 2018 yılına kadar var olan eski küçük otogarı kullanmıştır. Fakat zaman içerisinde bölgenin kalkınmasıyla yeni otogara ihtiyaç duyulmuş ve 2018 yılında Yeni Bingöl Otogarı belediye tarafından yaptırılıp halkın kullanımına sunulmuştur. Ülkemizin herhangi bir noktasında bulunan yolcular yeni otogara bilet alabilir ve doğunun önemli, gezilmesi gereken turistik yerleri barındıran Bingöl'e gelebilirler. Yeni otogarın konumu ile otogara ve çevre illere ulaşım çok rahatlamıştır. Yeni otogar şehir merkezinde bulunduğu için yolcuların şehirde istediği yerlere en kısa zamanda gitmesine imkan vermektedir. Yeni otogar içinde kesintisiz 3G internet, yolcu ve otobüs bekleme bölgeleri, yirmi yedi otobüs peronu, yüz yetmiş iki araçlık park imkanı, mescit, lavabolar, polis ve zabıta bekleme alanları, çocuk bakım odaları ve yolcuların sağlık durumu düşünülerek yer verilen bir adet revir bulunmaktadır. Ek olarak yeni otogarda var olan kafe ile beslenme ihtiyacınızı giderebilir ve otobüsünüzü beklerken içecek tüketebilirsiniz.

Bingöl Otogarı otobüs bileti satın alma işlemlerini yapmak, sefer saatleri ve güzergahları hakkında bilgi almak bilet.net ile oldukça kolaydır. 

Bingöl Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Bingöl Otogarı yol tarifi konusu yolcular için önemlidir ve oldukça kolaydır. Yeni yapılan ve şehrin sürdürülebilir gereksinimleri de düşünülen otogar şehrin merkezinde bulunduğu için ulaşılabilirliği oldukça mümkündür.

Bingöl Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Bingöl’ün bazı konumlarından kalkan otobüsler ile otogara hızlı bir şekilde varabilir ya da otogardan istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bingöl Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehrin çeşitli yerlerinden hareket eden taksiler ile otogara ulaşmak konforlu ve pratik bir seçenektir.

Bingöl Otogarı İletişim Bilgileri

Otogarda ihtiyaç duyduğunuz gerekli bilgilere otogarın yetkili kişilerini telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Bingöl Otogarı Adres: İnönü Mahallesi, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl 

Bingöl Otogarı Telefon Numarası: (426) 214 24 44

Bingöl Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bingöl Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.