Bilecik Otogarı Otobüs Bileti

Bilecik Otogarı

Bilecik Otogarı Hakkında

Günümüzde Bilecik’in nüfusu iki yüz on sekiz bin civarındadır. Bu neden ile değişen koşullar ve zamanlar büyük otogar ihtiyacını ortaya çıkarmış ve Bilecik Otogarı yenilenmeye giderek, 2017 yılında yeni yerinde açılmıştır. Yeni otogar Bilecik Belediyesi tarafından yapılmış ve hizmete geçirilmiştir. Otogar yeniden inşa edildiği için mimarisi yeni ve moderndir. 

Şehirler arası yolculuk yeni yerine taşınma ile daha hızlanmış ve ulaşım kolaylaşmıştır. Çünkü Bilecik, komşu olduğu iller ve Marmara Bölgesi ile bir köprü görevi görmektedir. Yeni konumunda pek çok yeni imkana kavuşan otogar, Bilecik’i ziyaret etmek isteyen yolcular için bir fırsat oluşturmuştur. Bilecik Otogarı’nda otobüs bekleme alanları, otobüs firmalarının şubeleri, otobüs firmalarının servisleri, otobüs beklerken dinlenebileceğiz bahçe, restoran, kafe, umumi tuvaletler ve çeşitli bankalara ait ATM’ler yer almaktadır. Otogar içindeki tuvaletler ücretsiz hizmet vermektedir. Otogarın içinde kullanıma açık restoran sayısı üçtür. Otogara yakın bir petrol ofisi bulunmaktadır. Yeni otogarda otobüs peronları ve otobüs bekleme kısımları ince detaylar ile düşünülmüştür ve kullanıma çok uygundur. Otobüs firmaları belirtilen saatte otogarda bulunmaktadır. Yenilenmiş ve çağın gerekliliklerini taşıyan otogarda sınırsız internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Güncellenmiş konumu ve pek çok imkanı ile sektörün önde gelen en avantajlı otobüs firmaları için kullanılabilirliği artmıştır. Ayrıca şehirde yolculuğun bir numarası haline gelen otogar yerel bir otobüs firmasına da hizmet vermektedir. Yeni konumu ile yolcuların zamandan tasarruf etmesini sağlayan otogar hızlı tren istasyonuna çok yakın bir alandadır.

Bilecik Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Eski otogar ile var olan yeni otogarın yeri farklı olup yeni otogara ulaşmak çok kolaydır. Bilecik Otogarı yol tarifi çok karmaşık değildir ve otogarın merkez konuma uzaklığı bir kilometredir. Bu uzaklık büyük şehirler ile otogarları arasındaki mesafe düşünüldüğünde oldukça kısa ve uygun standarttadır. Aynı zamanda var olan otogara daha hızlı erişmek eski otogara kıyasla mümkündür. Şu yöntemler ile şehirler arası yolculuk yapılan kısma ulaşabilirsiniz;

Bilecik Otogarı'na Özel Araç ile Ulaşım

Otogara gitmek için merkez ve belirli noktalardan hareket eden mevcut olan belediye otobüslerini ya da minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bilecik Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Merkeze ticari araç ile on dakikalık uzaklıkta bulunan yeni otogara taksi kullanarak güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanınız vardır. Ayrıca otogarın içindeki İstasyon Taksi’yi kullanma olanağınız da mevcuttur.

Bilecik Otogarı'na Tren ile Ulaşım

Çevre il ve güzergahlardan yeni otogara hızlı tren hattını kullanarak seyir keyfi ile ulaşmak mümkündür.

Bilecik Otogarı İletişim Bilgileri

Şehirler arası ya da ilçelere ulaşım için en doğru bilgiye otogar yetkililerini arayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz otobüs firmaları sorgulamaları ya da Bilecik Otogarı otobüs bileti ücretlerini öğrenmek için bilet.net üzerinden sorgulama yapabilir, satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik Otogarı Adres: Ertuğrulgazi Mahallesi Atatürk Bulvarı Bilecik/Merkez

Bilecik Otogarı Telefon Numarası: (0228) 212 1088

Bilecik Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bilecik Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.