Bayburt Otogarı Otobüs Bileti

Bayburt Otogarı

Bayburt Otogarı Hakkında

Bayburt, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi arasında sıklıkla kullanılan bir transfer noktasıdır. Her yıl önemli miktarda yolcuyu ağırlayan terminal çevre illere ve büyük şehirlere otobüs seferleri düzenlemektedir. Yolcuların uğrak noktası olan Bayburt Otogarı'nın yapımına 2006 yılında başlanmış açılışı ise 2008 yılında yapılmıştır. Terminal şehir merkezine 3 km uzaklıkta 13 bin metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Bölgenin ulaşım ihtiyacını karşılayabilmek için bünyesinde çok sayıda firma yazıhanesi bulunduruyor. Terminal içerinde bekleme salonu, kafeler, restoranlar, hediyelik eşya dükkânları bulunuyor. Yolcular otobüslerinin gelmesini beklerken kafe veya restoranlarda bir şeyler yiyip içebilirler. Aynı zamanda hediyelik eşya dükkânlarını gezip Bayburt’ta özel hediyelikler satın alabilirler. Terminalde yolcuların özel ihtiyaçlarını giderebileceği kadın erkek ayrı tuvaletler bulunuyor. Bunun yanında ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen yolcular içinde terminale çok yakın bir noktada cami bulunmaktadır. Aniden oluşabilecek sağlık problemleri için terminale 5 dk. mesafede Bayburt Devlet Hastanesi bulunuyor. Otogar içerisinde ve çevresinde herhangi bir ATM bilgisi yoktur.

Bayburt Otogarı otobüs bileti satın alımlarınızı bilet.net üzerinden gerçekleştirerek uygun fiyat imkanından faydalanabilirsiniz.

Bayburt Otogarına Nasıl Ulaşılır?

Bayburt Terminali şehrin hemen çıkışında çevre yolu üzerinde bulunuyor. Yolcuların terminale ulaşılabilmesi için 5 farklı ulaşım şekli vardır.

Bayburt Otogarı'na Özel Araç ile Ulaşım

Terminale ulaşımınızı özel aracınızla yapmak istiyorsanız, otogar Bayburt’un en büyük caddelerinden birisi olan Turgut Özal Bulvarı üzerindedir. Bulvarı takip ederek rahatça terminale ulaşabilirsiniz. 

Bayburt Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Belediye otobüsleri her gün sabah saat 06.00’dan gece 24.00’a kadar hizmet vermektedir. Şehrin merkezi caddelerinden her dakika başı terminale sefer düzenlenmektedir. Terminale ulaşabilmek için kullanabileceğiniz duraklar Kurtuluş Caddesi, Süleymaniye Caddesi ve İbni Sina Caddesindedir.

Bayburt Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehrin hemen hemen her noktasında durağı bulunan ve 7/24 hizmet veren minibüsler ile terminale ulaşabilirsiniz.

Bayburt Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Şehrin terminalde hizmet veren firmaların, şehir merkezindeki ofislerinin önünden ücretsiz servisler hizmet veriyor. Otobüsünüzün hareket saatinden yarım saat önce kalkan bu servileri kullanarak rahat bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Bayburt Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Bayburt’un her noktasında bulunan taksi durakların kullanıp hızlı ve rahat bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Otogar Taksi: 0 535 547 99 30

Bayburt Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar görevlileri ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek almak isterseniz telefonla görüşme yapabilirsiniz.

Bayburt Otogarı Yol Tarifi: Şingah Mah. 69000 Merkez/Bayburt

Bayburt Otogarı Telefon Numarası: 0 (458) 444 02 69

Bayburt Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bayburt Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.