Batman Otogarı Otobüs Bileti

Batman Otogarı

Batman Otogarı Hakkında

Batman şehri her yıl binlerce kişin ziyaret ettiği tarihi bir şehirdir. Batman Otogarı, Batman'ın 1990 yılında il olarak kabul edilmesi ile 1992 yılında Batman merkezinde kurulmuştur. Bünyesinde 20 otobüs firmasına ev sahipliği yapmaktadır. Sahip olduğu bu otobüs firmaları ile bölgenin ulaşım ihtiyacını önemli bir boyutta karşılıyor. Firmalar gün içerisinde yolcuları için birden fazla sefer düzenlenmektedir. Seyahat eden yolcular yolculukları sırasında ihtiyaç duyduğu her şeyi bu terminalden karşılayabilirler. Terminal içerisinde yolcular için bekleme salonu, kafeler, dükkânlar, restoranlar bulunuyor. Yolcular duraklama esnasında veya otobüslerinin kalkış saatini beklerken salonlarda bekleyebilir ya da bir şeyler atıştırabilirler. Hatta yolcular hediyelik eşya dükkânlarını gezerek vakit geçirebilirler. Yolcuların özel ihtiyaçlarını giderebilmesi ve ibadetlerini gerçekleştirebilmesi için terminal içerisinde tuvaletler ve mescitler bulunuyor. Aniden oluşabilecek sağlık sıkıntıları için terminale 5 dakikalık mesafede bulunan Batman Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.

Batman Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Batman’ın merkezine konumlandırılmış olan terminale şehir merkezinden ve köylerinden ulaşım sağlanabilmektedir.

Batman Otogarı'na Özel Araç ile Ulaşım

Özel aracını ile Batman D370 karayolları üzerinde bulunan Ahmet Necdet Sezer Bulvarı’nı takip ederek terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Batman Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Batman belediye otobüsleri her gün sabah saat 06.00 ile 22.00 arasında hizmet veriyor. Otogara ulaşabilmek için Gala ve SSK Hastanesi önündeki duraklardan 15 numaralı otobüs hattını kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri 50 otobüs hattı ile gün içerisinde birden fazla sefer düzenliyor.

Batman Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Toplamda 11 minibüs hattı ile terminale ulaşabilirsiniz. Bu hizmeti şehrin merkezinden ve şehrin ilçelerinde bulunan duraklardan yararlanabilirsiniz.

Batman Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Terminal de hizmet veren otobüs firmalarının yolcuları için ücretsiz servis hizmeti vardır. Firmaların şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan yolcu servisleri ile otobüsünüzün kalkış saatinden önce terminalde olabilirsiniz.

Batman Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinde ve şehrin ilçelerinde 7/24 kesintisiz hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Yolcular dilerse ticari taksi kullanarak daha kısa sürede terminale ulaşabilirler.

Taksi Batman: 0 544 472 26 72

Batman Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar yetkilileri ile iletişime geçmek veya seyahatinizle ilgili yaşadığınız problemlerle ilgili destek almak isterseniz aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Batman Otogarı otobüs bileti işlemlerinizi bilet.net ile kolaylıkla gerçekleştirebilir, sefer hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Batman Otogarı Yol Tarifi: Hilal Mahallesi, Hilal Mh. Başti Otogar Pk:72060 Merkez/Batman, Türkiye

Batman Otogarı Telefon Numarası: (0488) 214 17 49

Batman Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Batman Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.